Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Super napisy z trafnymi uwagami, spostrzeżeniami i życzeniami - oby wszystkie się spełniły :)
  Wielkie brawa dla Autorów i Wszystkich, którzy wzięli udział w #MarszMilionaSerc :)
  już oceniałe(a)ś
  46
  0
  Ten ostatni mnie zabił :)
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Fajny byl tez: "Kocham Polske, kocham Europe (Niemcow tez), dlatego dzis tutaj jestem".
  @Hnasken
  Kocham ludzi dobrej woli, więc pisowców nie :D
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Oby wygrana opozycji stała się faktem. Oby umiano wznieść się ponad podziały i własne interesy dla dobra ogółu (bo niestety z tym różnie bywało). Tym bardziej iż nawet utworzenie rządu przez opozycje nie oznacza wygrania wojny z PiS to będzie jedynie wygrana pierwsza bitwa. O wygranej wojnie będzie można powiedzieć dopiero wtedy jeżeli uda się utrzymać rząd i choćby częściowo rozliczyć owe 8 lat rządów PiS - Bo lekko nie będzie. Do chwili do której "woc" jest w zasadzie Prezydentem RP oraz Trybunałem Konstytucyjnym (bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu a takie sią fakty) może on naprawdę powaznie utrudnić opozycji naprawę Polski. Jeśli wręcz uniemożliwić przy pomocy VETA czy też wyroków "TK" jego funkcjonowanie. No chyba że opozycja znajdzie sposób na przedterminowe zakończenie kadencji Adriana i dobranie się do Trybunału Konstytucyjnego w celu ponownego zrobienia go Trybunałem Konstytucyjnym nie zaś wykonawcy poleceń "woca". W przeciwnym razie ja za bardzo nie widze możliwości wprowadzania jakichkolwiek zmian w prawie że o rozliczenie PiS nie wspomnę.
  @100Panda
  Zdziwi się Pan/Pani, jak obecny główny kucharz Trybunału Kuchennego zareaguje na wygraną opozycji demokratycznej. Julia i Wolfgang mają nieźle rozwinięte zdolności adaptacyjne. To są typy, które będą pełzać przed nową władzą i tańczyć do każdej melodii, byle zachować stołek i uposażenie.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @Flying_Circus
  No cóż - z przyjemnością przyznam się do błędu. Obyś miał rację.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @Flying_Circus
  Julkę trzeba pogonić, bo jakby nie patrzeć TK nie jest uważany w innych krajach UE ze względu na słabą jakość tego organizmu, nie zapominajmy o innych członkach bez żadnego dorobku prawnego: Sieczkowski, pani od sałatek, Piotrowicz, jest tam jeszcze kilkoro sędziów z bardzo kiepskim cv, a TK w teorii i praktyce to powinno być cr?me de la cr?me konstytucjonalistów.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Z PiS-em, to tak jak dalekim krewnym, którego ciepło witamy kiedy nas odwiedził i jeszcze serdeczniej żegnamy kiedy nas opuszcza!
  Czyli, dla wielu podwójna radość!
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Świetne napisy. BRAWO. TERAZ TYLKO WYBORY I PORZĄDEK W DOMU.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Nudne i wtórne.
  @niebinarny_ahmed

  ***** *** to mi się nigdy nie znudzi ...

  Patrz poniżej :

  ***** ***
  ***** ***
  ***** ***
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @niebinarny_ahmed
  Co oni mają w tych łbach (pis-dzielskich), że wielu z nich wybiera sobie takie patriotyczne, Polskie "niki". A to niemiecko brzmiące, a to ten podszywający się pod arabski
  już oceniałe(a)ś
  0
  0