Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Albo tak zrobiliście, że widać. Albo sporo ludzi idzie z tymi flagami.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Darmowy lifehack: zakładaj działalność jednoosobową i daj sobie podwyżkę i ustal sobie trzydniowy tydzień pracy. Będziesz miał jak w raju.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Tu nie ma co rewolucji robić, bo nie te czasy:
  Młodzi!
  1. Uczyć się języków obcych, zdobywać poszukiwany w świecie zawód i albo na studia za granicę, albo do pierwszej pracy za granicę. Potem to już będzie ze stratą, bo na polski ZUS nie ma co liczyć. O dziwo, na tym głupim "zachodzie" i płacą normalnie i darmowych nadgodzin nie wymuszają, i ubezpieczenie zdrowotne i renotowe obowiązkowo płatne, na idywidualne konto. Co wypracujesz, to będzie kiedyś Twoje.
  2. Jeżeli decydujecie się na dzieci, to najlepiej za granicą, albo choćby żeby ciąże prowadził lekarz nie zobowiązany do meldowania, gdzie trzeba, a w razie problemów, żeby można było przeprowadzić terminowanie ciąży - przykre, ale co 10-20 ciąża jest z problemami. W Polsce oznacza to urodzenie inwalidy, o ile matka przeżyje...
  3. Im nas, pracowników jest mniej, tym łatwiej wywalczyć lepsze warunki pracy u kapitalisty. Więc nad każdym dzieckiem lepiej się zastanowić - im więcej dzieci, tym łatwiejszy wyzysk. No i jedno dziecko łatwiej wykształcić w poszukiwanym zawodzie - patrz p. 1.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  No cóż ...
  Czytając niektóre " hasła " nie zdziwcie się - wcale - gdy
  Konfederacja z pociotkami zdobędą większość konstytucyjną ???

  Fajnie się obala kapitalizm za pieniądze taty !
  Fabrykanta ...

  :)
  @kotperskiniebieski
  widzę znowu wylazło prawicowe, konserwatywne boomerstwo.
  już oceniałe(a)ś
  8
  2