Fot. Ivan Valencia / AP Photo
1 z 19
Wspólny trening
Denis Hooker trenuje swojego konia wyścigowego o imieniu Pereque w morzu u wybrzeża wyspy San Andres w Kolumbii. 69-latek używa tradycyjnych metod szkolenia i jest uważany za ikonę w szkoleniu koni pełnej krwi, a jego konie wygrywały liczne wyścigi.
Fot. Armin Durgut / AP Photo
2 z 19
Sarajewo we mgle
Zachód słońca nad Sarajewem w Bośni, 14 listopada 2022 r.
Fot. Eddie Keogh/The FA via AP
3 z 19
Książę William i piłkarze
Brytyjski książę William rozmawia z Jackiem Grealishem podczas wizyty reprezentacji Anglii w piłce nożnej w St George's Park w Burton upon Trent w Anglii przed wyjazdem drużyny na mistrzostwa świata w Katarze. Książę dołączył do prywatnego spotkania drużyny i wręczył graczom koszulki.
AP / AP
4 z 19
Sława Ukrainie i jej bohaterom!
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski słucha hymnu narodowego podczas wizyty w wyzwolonym przez wojska ukraińskie Chersoniu, 14 listopada 2022 r.
Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Wyborcza.pl
5 z 19
Tarcza na autostradzie
Największy w historii transport, jaki poruszał się po polskich drogach, zawierający elementy tarczy do drążenia tunelu w Karpatach jedzie autostradą Bursztynową A1. Tunel na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów - Babica w woj. podkarpackim drążony będzie przez specjalną maszynę o długości 112 m i średnicy tarczy 15,2 m. Części maszyny zwanej TBM (tunnel boring machine) transportowane są z Hiszpanii, mniejsze drogą lądowa ciężarówkami, a większe przypłynęły statkiem i jadą z portu do Rzeszowa autostradą. Na zdjęciu: transport nocą pokonuje drogę na wysokości Częstochowy.
Fot. Channi Anand / AP Photo
6 z 19
Obiad u nomadów
Mieszkająca w namiocie wraz z rodziną kobieta przygotowuje jedzenie nad brzegiem rzeki Tawi na obrzeżach Dżammu w Indiach.
Fot. Gabriel Monnet/Keystone via AP
7 z 19
Solarne szwajcarskie anteny
Pierwsza europejska instalacja solarna w nieużywanych antenach satelitarnych podczas inauguracji innowacyjnego projektu słonecznego w Leuk Teleport & Data Center (TDC) w Loeche w Szwajcarii. Dostawca energii CKW instaluje obecnie instalacje fotowoltaiczne w nieckach parabolicznych na terenie TDC, które można elastycznie ustawiać względem słońca.
Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Wyborcza.pl
8 z 19
Fot. Julia Nikhinson / AP Photo
9 z 19
Sznur świateł
Samochody na moście Brooklyńskim w Nowym Jorku o zmierzchu, 14 listopada 2022 r.
Leon Neal / AP
10 z 19
Radość prezydenta
Prezydent Francji Emmanuel Macron podczas rozmowy przed roboczym obiadem na szczycie G20 w Nusa Dua, Bali w Indonezji.
Fot. Tatan Syuflana / AP Photo
11 z 19
Datek w korku
Kierowca, który utknął w korku w godzinach porannego szczytu w Dżakarcie, wspomaga żebrających przy drodze biedaków, Indonezja, 14 listopada 2022 r.
Fot. Rafiq Maqbool / AP Photo
12 z 19
Dużo nas
Pasażerowie wysiadają z pociągów na stacji kolejowej Church Gate w Bombaju, Indie. 15 listopada 2022 r. urodził się 8-miliardowy człowiek na Ziemi, coraz gęściej zaludnionej planecie. Jednak eksperci zajmujący się klimatologią i populacją twierdzą, że te dwie kwestie nie są tak powiązane, jak się wydaje.
Fot. Grażyna Marks / Agencja Wyborcza.pl
13 z 19
Mamy F-16 USAF
Prezes zarządu Wojskowych Zakładów Lotniczych numer 2 Piotr Skrzyński, ambasador USA Mark Brzezinski i prezes Firmy AAR Jay Pereira podczas odbioru pierwszego amerykańskiego samolotu F-16 USAF w Wojskowych Zakładach Lotniczych w Bydgoszczy.
Fot. Jae C. Hong / AP Photo
14 z 19
Z góry
Panorama Los Angeles widziana z Griffith Park Observatory Trails Peak w Los Angeles, 14 listopada 2022 r.
Fot. Michael Probst / AP Photo
15 z 19
Islandczyk w Niemczech
Konie islandzkie spacerują po łące na obrzeżach wioski Wehrheim niedaleko Frankfurtu, Niemcy.
Fot. Bernat Armangue / AP Photo
16 z 19
Gdy prądu brak
Mieszkańcy Chersonia gromadzą się w miejscu gdzie jest dostęp do prądu, by naładować telefony komórkowe, 14 listopada 2022 r. W większości domów w mieście nie ma prądu, ogrzewania i wody.
Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Wyborcza.pl
17 z 19
Pan Władysław stanął nad Białą
Fot. Kamran Jebreili / AP Photo
18 z 19
Red Arrows w Abu Zabi
Brytyjski zespół akrobacyjny Królewskich Sił Powietrznych, Red Arrows podczas pokazu latania nad Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Fot. Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl
19 z 19
Wszystkie komentarze