Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zdjęcie nr 13 to widok na słynny krzyż przy drugiej bramie Cmentarza Centralnego w Szczecinie, a nie cmentarz w Kielcach.
  Krzyż był symbolem oporu w czasach słusznie minionych, zwłaszcza w stanie wojennym. Szczecinianie zapalali świeczki wokół krzyża w tak dużej ilości, że światełka te "wychodziły" poza bramę aż na ulicę Ku Słońcu, a milicja próbowała skrzętnie te świeczki sprzątać.
  Na marginesie: wstyd Redakcjo za takie błędy, tym bardziej, że cmentarz szczeciński trudno w Polsce pomylić z innym cmentarzem, bowiem nasz cmentarz (a właściwie cmentarz-park) jest największą nekropolią w Polsce oraz trzecią co do wielkości w Europie.
  @haj
  już podpis poprawiono
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jacek Kawalec a nie Michał.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Zdjęcie nr 1 to Cmentarz Centralny w Szczecinie. Widok na fontannę (w tej chwili wyłączona) , a na drugim planie Kaplica cmentarna.
  To nie jest cmentarz w Kielcach.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Co tam palicie Nowacka?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  w związku z licznymi błędami widać, że autorka idzie na ilość i na szybkość. Nie sprawdza zdjęć czego dotyczą, nie sprawdza imion. Liczy się czas i pieniąchy a nie rzetelność. Brak rzetelności zniechęca mnie do kontynuowania prenumeraty bo nie lubię nieprofesjonalistów, którym się coś wydaje i tego nie sprawdzają.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0