Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zachód zły, Zachód paskudny....
  już oceniałe(a)ś
  28
  2
  No cóż, nie chcieli tego "zgniłego zachodu", więc teraz żyją w zgodzie ze swoimi islamskimi wartościami. Mają to czego chcieli, oni i ich dzieci.
  już oceniałe(a)ś
  24
  3
  Talibowie to islamska dzicz. Talib to " uczeń" ktos, kto studiuje religijne nauki. Widać nauczono ich, że praca uszlachetnia, zwłaszcza małe dzieci.
  już oceniałe(a)ś
  21
  1
  Sprawdźcie sobie jaki w Afganistanie jest przyrost naturalny. Niestety jedzenie nie pojawia się w magiczny sposób i trzeba na nie zapracować. W Polsce niecałe 100 lat temu, było zresztą podobnie, jak na tych zdjęciach. I talibowie nie mają tu nic do rzeczy. W Pakistanie, Indiach czy Bangladeszu, takie obrazki to oczywistość.
  już oceniałe(a)ś
  17
  1
  Praca dzieci?
  Ach te islamskie wartości...
  już oceniałe(a)ś
  18
  4
  Ludzie ludziom zgotowali ten los.
  @kr_okodyl
  I ludzie go przyjęli , mając wyszkoloną i uzbrojoną armię która poddała się garstce dzikich. Widać tak chcieli
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Przykre ale przecież większość tego chciała :(
  już oceniałe(a)ś
  16
  4
  Armia afgańska uciekała bez walki, społeczeństwo cieszyło się z wyzwolenia od zgniłego zachodu. Niech idą więc swoją drogą. Zresztą powinniśmy być tolerancyjny, skoro kultura muzułmańska wymaga pracy dzieci trzeba to zaakceptować.
  Mieli swoją szansę - Ukraińcy stanęli do walki z dużo groźniejszym przeciwnikiem. Za swoje wybory się płaci - nawet jeśli wyborem jest obojętne patrzenie jak talibowie przejmują kraj.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0