Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze
    Parada groteskowych kreacji... tylko Mark Rylance wyglądał naturalnie.
    @parazydek
    Callie Ferreira też. I fajnie spojrzeć na Sigourney Weaver - żadnych dmuchanych ust, botoksu, pompowanych cycków, ma swoje lata i nie udaje młodszej.
    już oceniałe(a)ś
    13
    0
    @hubba_hubba
    Życzę każdemu takiej formy w jej wieku
    już oceniałe(a)ś
    5
    0
    @parazydek
    Zgoda! Dlatego uważam, że pierwsza kreacja męska, ta z odkrytymi plecami, to po prostu kpina z takich właśnie groteskowych "kreacji". To wygląda niesmacznie i źle - gdy kobieta ma całkiem nagie plecy w niby eleganckiej sukni, w sytuacji, która ma się kojarzyć z kulturą. To nie plaża, to festiwal! Pełne napięcia oczekiwanie (wyleci cycek czy nie wyleci) to nie jest smakowanie pięknego stroju!
    już oceniałe(a)ś
    0
    3
    @indywidualismus_1
    E, pan Chalamet po prostu lubi poszaleć odzieżowo i nieźle mu to wychodzi :)
    już oceniałe(a)ś
    1
    0
    Choć Timothee wygląda zachwycająco, podobnie jak Sigourney, to jednak nie mogę się wyzbyć uczucia, że to wszystko jest bardzo złe. Te domy modowe, odpowiedzialne za zniszczenie środowiska (przemysł modowy zanieczyszcza środowisko bardziej niż cały transport świata) i tragedię milionów ludzi i zwierząt, robiące sobie duża reklamę, jakby problem zmian klimatu w ogóle nie istniał, promujące to ich goowno, zwane modą, bez którego cały świat mógłby się świetnie obejść, tylko po to, żeby grupka pazernych, nienazartych buców mogła bogacić się ponad ludzkie wyobrażenie.
    @EiroEiro.
    dokładnie !
    już oceniałe(a)ś
    1
    0
    Na pierwszy rzut oka pomyślałem, że na zdjęciu 20 jest Polak. Ale jednak nie, bo nie ma reklamówki z biedry i skarpet do sandałów. :)
    @szeloja
    Ale ale. 10 lat poza Polską wystarczyło mi, by zobaczyć w wielu krajach i na wielu kontynentach, że skarpetki do sandałów to jednak NIE jest polski wynalazek. Między nami, polskich wynalazków jest niepokojąco mało...
    już oceniałe(a)ś
    9
    0
    Bez nienawiści i cynizmu, napiszę iż trochę mi żal tych biednych ludzi. Ich kariery, często krótkie, są oparte na tym by dawać nam, "zwykłym" ludziom, rozrywkę. Użyjmy jezyka ze średniowiecza by opisać to dosadnej: ludzie ci są błaznami, klownami, bardami i członkami trup, którzy w dawnych czasach pałętali się po targowiskach i dworach licząc na 'zbędny' grosz. Nic się nie zmieniło. Dalej chodzi o to, by być widzianym, a czasem zatrudnianym. To wbrew pozorom musi być ciężka i okrutnie wykańczająca praca. A im bardziej taki/taka się wygłupia, tym bardziej uwaga jest mu/jej do czegoś potrzebna. Chodzi oczywiście o kasę. W 21w. uwaga to kasa.
    Dlatego cieszę się przynajmniej z tych normalnych, jak S. Weaver. Widać, że czują się wygodnie w swojej skórze.
    @czerwony_kapturek
    Jak łatwo oceniamy innych. A może oni się przy tym zwyczajnie dobrze bawią? Nie żałuj nikogo, kto o to nie prosi.
    już oceniałe(a)ś
    6
    0
    @kaqaka
    O to to
    już oceniałe(a)ś
    1
    0
    @czerwony_kapturek
    Lmao nikt ich nie zmusza do noszenia ciekawych sukni i innych rzeczy
    już oceniałe(a)ś
    0
    0
    @czerwony_kapturek
    Mimo wrodzonej empatii jakoś mi ich dziwnie nie żal:-)))))
    już oceniałe(a)ś
    1
    1
    @czerwony_kapturek
    Tak, tak. Tak sobie tłumacz. Taka uproszczona i zagięta wizja rzeczywistości musi sprawiać, że od razu lepiej się czujesz w swojej skórze, a kompleksy cichną, nie?
    już oceniałe(a)ś
    1
    0
    @czerwony_kapturek
    Hmm jako osoba pracująca w tej branży od dość dawna, mająca do czynienia nieustannie z aktorami, operatorami, scenografami i innymi twórcami będę musiał Cię zaskoczyć. Nie, tak naprawdę nie chodzi o kasę. Kasę osiągają nieliczni, a w Polsce wielkich pieniędzy nikt. Chodzi o pasję i potrzebę twórczą, z którą nie da się walczyć i nie da się jej wyeliminować.

    Tak, to jest ciężka i wykańczająca praca. Ale niekiedy dająca satysfakcję, radość i emocje, których praca w banku raczej nie da (nie wartościuję, stwierdzam fakt).

    A to, jak kto wygląda i się ubiera, to w ogóle nie ma żadnego znaczenia i nie powinno być tematem. Artyści zawsze mieli potrzebę wyróżniania się, nie ginęli w tłumie. Od Nerona po Van Gogha, od Picassa po Johnny'ego Deppa.
    już oceniałe(a)ś
    2
    0
    Gala próżności.
    Dla mnie najpiękniejsze są jędrne męskie pośladki.
    już oceniałe(a)ś
    4
    1
    Świetne stroje oryginalne i niebanalne , miło popatrzeć. Co tylko u diaska robią na czerwonym dywanie festiwalu filmowego wieszaki( czytaj modelki)???
    już oceniałe(a)ś
    3
    1
    Timothée Chalamet - kolejny wymoczek kreowany na demona seksu
    @Lambada
    Ale on jest super seksowny, w tym rzecz. Nie trzeba go kreować.
    już oceniałe(a)ś
    2
    2
    @EiroEiro.
    de gustibus non est disputandum
    już oceniałe(a)ś
    0
    1
    Próżność, prózność, próżność
    @notopolska
    zawsze była i będzie, tacy już jesteśmy
    już oceniałe(a)ś
    0
    1
    @Pineska
    Nieprawda. Efektem rozwoju jest wyzbycie się jej. To pusta, nadmuchana bańka, nie wnosząca nic wartościowego w życie osoby próżnej czy jej otoczenia.
    już oceniałe(a)ś
    2
    0