Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jestem fanem tenisa i to kobiecego i męskiego.Ale przepraszam fanów SW i VW ze pisze -to nie mój tenis.Serena grała(według mojej opinii) brutalny i ograniczony tenis,jednoczesnie pokazując ze sukces to fizyczna przewaga(delikatnie to ujmuje).W porównaniu do np Agnieszki Radwańskiej to zderzenie King Konga z Kopciuszkiem....czy jest to wzór do nasladowania.....Może tak....Max efektów za cene bycia King Kongiem kobiecym(przepraszam za tak ostre słowa- nie jestem seksista ale cos mi w tym nie gra-może jestem starej daty...To jest tylko moja opina.Pozdrawiam
  @gdp
  Nie ma co mówić,kawał dupy!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Najbardziej niesympatyczna, niekulturalna "zawodniczka". Kompromitacja tenisa. Niech spada jak najszybciej i zapomnijmy o niej. Bardzo się cieszę, że nie udało się jej wygrać następnego turnieju wielkiego szlema, co zapewniłoby jej miejsce w historii.
  już oceniałe(a)ś
  9
  4
  Ktoś, kto w 2017 roku nie potrafił przegrać z Osaką i zrobił perfidny atak na sedziego. Tak zapamiętam tą wielką drakę.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  Brawo wyborcza, już mi brakowało na zdjęciach chamskich gestów i zaciśniętych pięści
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Ładnie przeklejone, chociaż kostium senegalski to już by wymagał znajomości rzeczy. Autorka zdaje się sugeruje, że Serena jednoczesnie liderowała w singlu i deblu, wygrała Wimbledon w parze ze swoją rywalka z fonału itp. To nie ona? Ależ niespodzianka.
  I niezależnie od osiągnięć, taki szczególik: bohaterka lubi Karoline Woźniacką, a Karolinę Pliskovą nie bardzo. Podobnie jak Kim Klijsters, Sammanthe Stosur i Angelikę Kerber. Zdaje się, że Harmony Tan też nie bardzo.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jedna z największych? Faktycznie mała nie jest, ale i tak Fibingerova Helka co w bicepsie miała 42 była większą sportsmenką.
  @stoczek
  A nogi jak u słonia. I potworna d...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Oby szybko!
  już oceniałe(a)ś
  0
  1