Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Niebawem PiS z Episkopatem powrócą do pomiarów jak na załączonej fotografii.
  @aa2000
  znajomy (dość skrajny katolik) zakazał żonie i córkom nosić dwuczęściowy kostium kąpielowy (o jakimś tam bikini w ogóle nie ma mowy)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Agata Christie opisywała w autobiografii technologię zanurzania się w wodzie. Używano do tego kabiny na kółkach, która z plażowiczką w środku była spychana do brzegu, tak aby mogła zanurzyć się bez pokazywania kostek publiczności.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  minister Czarnek i jemu podobni powinni ocenzurować powyższe fotografie
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Niebawem w Polsce kobiety na plaży tylko w stroju zakonnicy.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  W moim liceum w Bielsku Białej w latach 60 też mierzono taką odległość,między kolanem a dołem fartuszka,na apelach.
  @pipibono
  i słusznie
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @pipibono
  W liceum Zamoyskiego w Warszawie w latach 60-tych w pierwszej klasie mierzono ile cm powyżej kolana sięga mini, a po czterech latach mierzono ile za kolano sięga maxi. Nigdy nie chodziło o obrazę czegokolwiek, tylko o walkę z modą.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Można było lepiej dobrać zdjęcia. Przedostatnie pokazuje damską bieliznę a nie stroje plażowe. Nie ma tu mody plażowej męskiej. Po wojnie w użycie weszły slipy męskie obcisłe, bawełniane, białe, najczęściej z niebieskim lub czerwonym naszytym pasem po środku. Miały zapięcie z boku - można je było zdjąć lub założyć bez szatni. W tych czasach trudno było coś kupić. Krążyła anegdotka, że zaimportowano partię radzieckich slipów-nie było na nie popytu-uwierały pod pachami i wypychały się na kolanach. Dziś męska moda plażowa jest inna - dominują jakieś straszne gacie do kolan lub za. Mówią, że przyszła z USA. Tam, po likwidacji segregacji rasowej została wymuszona obyczajnością.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Jaki jest teraz damski strój do"słoneczkiwania" trudno powiedzieć bo aby strój zobaczyć należałoby rozchylić półdupki,a na to żadna właścicielka półdupków się nie zgodzi bez zaproszenia na drinka.
  @ghost
  I kolejny smutny, niepewny siebie i sfrustrowany, pruderyjny, oburzony, zniesmaczony, kościółkowy, itd. itp... Co by chciał, ale nie śmie, bo powyższe nie pozwala. Co trochę marzył, ale się do tego nie przyzna. Co mówi, że przeżył godnie, ale głęboko gdzieś żal (czasem nieuświadomiony, bo może to tylko Szatańskie podszepty). A potem starość i śmierć, i niepewność, że może jednak ktoś mnie oszukał?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  " słonecznikowały"

  Okładały się słonecznikiem ?
  Z kąt będziecie brać dziennikarzy, po likwidacji gimnazjów ?
  @aa.t
  może Ty się zatrudnisz, z Twoim "z kąd" i z Twoją interpunkcją?
  już oceniałe(a)ś
  9
  0