Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, dlaczego pisowscy geniusze zamknęli na czas pandemii wypożyczalnie rowerów miejskich? Moje wrażenie jest takie, że ci panowie (z braku innych osiągnięć) czują się dowartościowani tylko wtedy, gdy mogą czegoś zakazać.
  @marinero787
  Prawidłowa diagnoza :-).
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @marinero787
  Znasz szmonces o rabinie i kozie?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @Cpt.Aardvark
  coś w tym jest:)))
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @marinero787
  Ja myślę, że to głębsza niechęć do wegetarian i rowerzystów. A zawsze to roweru łatwiej zakazać niż marchewki z groszkiem.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @marinero787
  Jestem zapalonym (mało powiedziane) rowerzystą, ale akurat ta decyzja miała sens o tyle, że nikt by nie dezynfekował gripów. To ta sama motywacja co zaklejenie przycisków na przejściach. Jakby co, to mój zapał do tego rządu i decyzji o maseczkach w czasie jazdy rowerem jest mocno ujemny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Podczas spokojnej jazdy jest dużo czasu na myślenie. Piękny sposób spędzania czasu.
  @Jozef_K
  Myślenie może być niebezpieczne :-).
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Fantastyczne zdjęcia. A już to z psami - genialne!
  @higgs
  Szkoda, że nie ma tu Einsteina na rowerze.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Warto dołączyć do tych rowerowych znakomitości również Alberta Hofmanna, odkrywcy LSD, który podczas jazdy na rowerze doświadczył działania tego kwasu, a następnie je opisał i dlatego słowo "trip" oznacza odtąd doznania wywołane przez tę substancję.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Jestem jak najbardziej zmotoryzowany i uwielbiam jeździć samochodem, ale gdy tylko mam okazję, chwilę wolnego czasu w ładną pogodę albo coś do załatwienia w okolicy, gdy nie muszę taszczyć papierów - zawsze rower
  @darjen
  Warto mieć koszyk z przodu i na bagażniku - 15kg lekko wchodzi.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  apeluję do wice Glińskiego, kupić rowery Marii i Piotra, w trybie natychmiastowym, napiszę list do Pinokia
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  takie artykułu to na instagramie proszę zamieszczać, ja tutaj płacę
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Kilka refleksji: młodość Einsteina i Mari S-C przypadła na czasy gdy samochód dopiero co powstał i musiał przed nim biec facet z flagą i jazda na rowerze była o wiele szybsza. A sama Maria C-S w 1914 roku organizowała błyskawiczny przewóz samochodami francuskich żołnierzy na front co pomogło zatrzymać niemiecką ofensywę, na rowerach by nie pokonali Niemców...sam do pracy jeżdżę rowerem ,, ale to samochód był jedynym z motorów postępu ludzkości w 20ym wieku.
  @marekpoplawski
  Facet z flagą to Red Flag Act 1865-1896 tylko w Wielkiej Brytanii. Skłodowska we Francji nie widziała takiego cuda, ani Einstein w Niemczech, tam motoryzacja rozwijała się normalnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0