Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ten facet w sukience robi konkurencję księżom.
  @Glos007
  Robi konkurencję wszystkim.
  Świetna stylizacja!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Oskary? Temat już nie ciągnie. Ja wiem. Jest tak impreza. Ale ciągle coś się dzieje. To tak jak z olimpiadami. Kiedyś to było wydarzenie, ludzie na to czekali żeby chociaż przy trzeszczącym radyjku wysłuchać z wypiekami transmisji.
  A dziś?

  Hologramy, 3D i 8K na stu calach w domu a nawet chętnych nie ma żeby to-to organizować. Ciągle jakieś imprezy, rozgrywki, mistrzostwa, naokrągło. O drugiej po południu czy od drugiej w nocy na jakimś kanale zawsze idzie a to liga japońska a to paragwajska, nawet ciekawa. Tylko, że kanałów tysiąc, to już nie robi wrażenia. Nawet jest TV Real Madryt.
  Autentyk.

  24/7 tylko ten jeden klub. Cztery godziny wywiadu z trampkarzem trzeciej rezerwy, potem mecz z lat 1970-tych i analiza klatka po klatce zdjęciowej, zamiast dwadzieścia klatek na sekundę, dwadzieścia na minutę. Da radę całą dobę zapełnić. To ktoby się Oskarami przejmował jak ciągle od Bombajów do Hawajów jakieś festiwale, Netflixy, HBO, Amazon-Prime i co tam jeszcze.

  Ja wiem, trochę ludzi się zawsze czymś przejmuje, ale tych grupek i grupeczek masa. Kiedyś jak był wybitny film to się to oglądało, czytało, opisywało, dyskutowało.
  A dziś?

  Beknięcie między jednym a drugim ruszeniem się sprzed ekranu na kibel. A jutro będzie następny Nobel, Formuła 1, Eurowizja, Opole, Sopot i Festiwal Armii Zaprzyjaźnionych, pierwsze wejście na Mont Everest goło, na rękach i bez tlenu a my łykamy tą papkę aż się zapchamy
  w zwałach plastiku
  i komórką w ręku?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Charlize w ciemnych włosach ,nieeeee
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Helen Mirren - klasa i elegancja!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Piękny ten strój na drugim zdjęciu, naśladowców raczej nie znajdzie. Męczenie się z długimi sukniami zostawiamy kobietom, tak, jak i mini (ale to z innych powodów). Ale choć wieczorowe stroje dla mężczyzn to prosta, nieskomplikowana sprawa, to właśnie mężczyźni i to rok w rok wypadają fatalnie. Zbyt długie nogawki spodni układające się w balaski jak na polskim weselu, czarne koszule do smokingu (widzę ciemność) i na drugim biegunie białe koszule wystające spod smokingu, tam, gdzie powinien być osłonięty pasem bądź kamizelką. Patki marynarek (być ich nie powinno, bądź powinny być schowane). I te niezliczone, ale z reguły kompletnie nieudane parodie strojów wieczorowych, świadczące tak o braku gustu, jak i poczucia humoru. Wyjątek uczynię dla stroju z drugiego zdjęcia o którym już pisałem na początku, ale by go zaprojektować trzeba o kanonach mody męskiej wiedzieć wszystko. Chylę czoła!
  już oceniałe(a)ś
  3
  2