Więcej
  Komentarze
  Wczoraj znajomy Niiemiec zapytał mnie czy może przyjechać do Polski z dwojgiem czarnoskórych przyjaciół. Odpowiedziałem mu, że 2-3 lata temu bez problemu, ale po tym, gdy PIS Kaczyńskiego podzielił Polskę, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najlepszym wypadku zostaną wyzwani przez prawdziwych Polaków broniących swojej tożsamości.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak mozna bylo zrobic taka przykrosc Panu Kaczynskiemu?! Przygotowal barierki, zwolal policjantow I zdrowy aktyw robotniczy z namaszczenia Pana Piotra Dudy, wydal ponad cwierc miliona zlotych naszych pieniedzy i wszystko na nic! A mogloby byc tak pieknie gdyby aktyw palowal a policjanci wynosili! Nie udalo sie I sie nie uda prowokacja bo kontrmanifestacje sa pokojowe, nie maja nikogo wykluczac, wszyscy sie lubimy, bedziemy sobie mowic po imieniu! Pokojowo i pokazywaniem niedemokratycznych postanowien wladzy dotrzemy do Suwerena, ktory sam zrozumien, ze WLADZA JEST DLA OBYWATELA A NIE OBYWATEL DLA WLADZY. My nie musimy sie bac. Leszek Milanowski - Prosze mowic do mnie Leszek.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kaczynski szasta pieniedzmi polskiego podatnika, dlaczego nikt go nie kontroluje ? 40-to milionowy narod polski nie potrafi pozbyc sie niszczycieli Polski, pod przewodem Jaroslawa Kaczynskiego., on i jego "polegly " brat dzieki glupocie Polakow wyplyneli na powierzchnie zycia politycznego Polski, potomkowie ubekow i enkawudzistow, wychowani w ubeckim luksusie i w pogardzie dla Polakow, bez oglady, wyksztalcenia ( obaj przelezli przez "czerwone" studia, Jaroslaw bez matury !), wstyd !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  C aly trud PiS ,drabinki,barierki,ploty -diabli wzieli.Cudownie, trzymac tak dalej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jestem dumna z Polakow broniacych honoru Walesy i odwracajacych sie plecami do Kaczynskiego i jego zgrupowania policjantow. Maria B.J Toulouse
  @puertovallarta Ja tez !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0