Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  zaraz zwymiotuję!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tylko Jessica!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W smym akcie pocalunku pokzujecie swoja klase ,kto moze tak calowac ....tylko perly........
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Aby nie dopuścić do rywalizacji filmów dostępnych tylko poprzez serwisy strumieniujące w Internecie, do regulaminu wprowadzono zapis, że filmy podlegające ocenie muszą być wyświetlane we francuskich kinach. Cannes właśnie umarło, tylko oni sami chyba jeszcze o tym nie wiedzą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wyborcza i slajdy...tylko 25, tak mało ?! :D
  @ulanzalasem A wystarczy w Internecie sobie pobuszować i przez wyszukiwarki np. I E , lub Google, znajdziesz zdjęć i reportaży do upojenia... Lub przy pomocy przeglądarki Chrome . (większość osób korzystających z Internetu nie odróżnia wyszukiwarek od przeglądarek)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najlepsze zdjęcie 25, czyli Almodovar uczy się obsługiwać lustrzankę :-)
  @warchlak A nie przyszło ci do ciemnej łepetyny, że po prostu przegląda zdjęcia na wyświetlaczu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @mj.z Nie przyszło Mu, bo podpis pod zdjęciem mówi, że właśnie się uczy. Ale dlaczego zaraz "ciemna łepetyna"? Co za brak wychowania!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @warchlak Mam wredne pytanie: Czy to na pewno jest "lustrzanka" ? Te aparaty mają wyświetlacz LCD często 3" do ekspozycji... (lustrzanki z podnoszonym lustrem do zdjęć na filmie, spotykamy chyba tylko w antykwariatach...)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Boska Monica z wiekiem jest jak wino...
  @dadelog pieknie powiedziane ,prosze to powiedziec Beruscoliniemu,ktory krytykuje zone Prezydenta Francji............moze wypil za duzo wina albo po prostu probowal za mlode dziewczyny ,nie wie co to piekne i dojrzale kobiety z ta pieknoscia to podkresle z klasa nie musi to byc podobne do barbi.....pozdrawiam bardzo serdecznia
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Na Macrona to plujecie, ale taką MB to niejeden by tego. Hipokryci.
  @partia_niewidzialnych Uznanie za poczucie humoru! Za świetne określenie " to niejeden by tego" . Jest urocze. (ściągnąłem sobie do pamiętnika)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0