Więcej
  Komentarze
  Zdj. 25/29 - słynne "zielone ludziki" z Krymu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Konny patrol policji na ulicach Moskwy, 1 maja 1993 r." Dzieciaku, który podpisałeś to zdjęcie - policja w Rosji jest od 2011 r. a wcześniej była MILICJA. Masz pracę domową do odrobienia szczawiku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Rosjanie nigdy nie przyjmą do wiadomości że Lenin i rewolucja to czyste zło. Wtedy nic im już by nie zostało. Życie 3 pokoleń prawie wiek historii okaże się NIC NIEWARTE. To za dużo! Obnażyć Hitlera było łatwiej (12 lat zła) niż Lenina i idee rewolucji (74 lata: '17-'91). Dlatego Lenin będzie wiecznie żywy a w każdej zasranej pipipipi-dówie będzie stać jego sypiący się pomnik.
  @yans2006 Z rakiet kosmicznych zasranej pipidówy musza korzystać potężni Amerykanie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wyatearp Wcale nie muszą, tylko Rosjanie zmuszeni biedą proponują dumpingowe ceny, wyprzedając w ten sposób dawny program rakietowy. A Amerykanie lubią forsę jak nikt inny chyba na świecie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Z pewnością znakomity materiał historyczny. Tylko gdzie to można obejrzeć?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jelcyn i gaidar zrujnowali obywateli rosji i na ich nędzy pozwolili wybudować oligarchie która do dzis spija ich krew. Podobnie w PL postapił Balcerowicz choc nie az do takiego stopnia. Oni wszystcy powinni zawinsąć na latarniach, ale zamiast tego ludzie głosują na pertu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chętnie kupię taki album ze zdjęciami z okresu władzy PIS.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0