Więcej
  Komentarze
  To dzięki takim ludziom jak Wy w końcu wyjdę na ulicę. Dajecie mi odwagę, którą gdzieś zagubiłam, bo myślałam że takich ludzi już nie ma.Dziękuję
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jest żałosne by niepełnosprawność wykorzystywać do walki politycznej. Fuj!
  @nowy4444 Żałosne są takie twierdzenia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Flagę mamy jeszcze z Euro, szalik też. Tylko wuwuzelę trzeba było kupić nową. Wiktor ją uwielbia!" --- dobrze, że było Euro to gościu poczuł potrzeba mienia polskiej flagi hyhyhy jedynie wuwuzela jest tu naprawdę ważna :) Polska Makumba - Makumba Polska
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tak jest, trzeba wytrwać w tym proteście! Niech sobie ci i inni posłowie i inni urzędnicy powołani do rządzenia tym krajem, że są kimś niezwykłym że nikt im na ręce i paluchy brudne glosujący na 2 ręce patrzył nie będzie. Tak! musicie się tłumaczyć i objaśniać wasze decyzje, zamiary i wszelkie działanie jakie podejmujecie w NASZYM IMIENIU bo nie jesteście "samodierżawiem" nie jesteście żadnymi paniskami jesteście tylko urzędnikami powołanymi przez suwerena do rządzenia w naszym imieniu. WOLNE MEDIA - to pełen dostęp do wszyskich miejsc w sejmie i urzędach a nie tylko do wyznaczonych "centrów" gdzie pokaże się łaskawie lub nie jakiś polityk . WOLNE MEDIA FOREVER !!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy jesteśmy teatrem kukiełkowym? Uśmiał się. No tak "pajace". Czym to jest "arogancją", "pogardą", "niemanowiścią".? Nie ma w tym gniewu - gniew należy do uczuć pozytywnych, wynika z potrzeby sprawiedliwości. Gniew był w czasie stanu wojennego. Ale tego nie można doświadczyć teraz. Co jest przeciwieństwem "arogancji" i "pogardy"? Słabość? Szacunek? ustępliwość? Czym można się przeciwstawić? Zapomniał o sile słabych. Kobiet. Niepełnosprawnych. Zdegradowanych. Upokorzonych. Podległych. Czy uważa, że jeżeli podda wszystkich kontroli nienawiści, to wzbudzi strach? podłość? To nie jest jak za czasów stanu wojennnego - tylko co to jest gdzie czarne jest białe, a białe jest czarne. Dlaczego ciągle chce konfliktu? Czyli przeciwieństwem jest łagodność? ustąpić by upadł pod wpływem własnego pędu i ściekłości. Dlatego proszę nie atakujecie dziennikarzy TV, niech mówią, to jest najlepsza broń, niech sięgną absurdu, bądźcie dla nich dobrzy i łagodni. Niech nie mają powodu do skarg w czasie relacji z demonstraci. Pomarańczowa aleternatywo wróć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  po wysłuchaniu JOJO brudzińskiego na spędzie pod pałacem gotów jestem na dalsze manifestowanie,aż takie trepy jak bandyta pociągowy lejący pasażerów za brak papierosa zostanie poza Sejmem!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Obywatele łączcie się,bo tylko solidarni,nie skłóceni jesteśmy potężną siłą,jak w 1980 roku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kilka migawek spod Trybunału Konstytucyjnego Https://www.youtube.com/watch?v=Uq5w2aCFMrc
  już oceniałe(a)ś
  0
  0