By nie skończyć Euro 2024 bez punktu, piłkarze reprezentacji Polski musieli napsuć sporo krwi wicemistrzom świata, Francuzom. Udało się, wywalczyli remis 1:1.
Polska
1:1 0:0
Francja
Zobacz szczegóły

Bramki: 0:1 Mbappe (56. z karnego), 1:1 Lewandowski (79. z karnego)
Polska: Skorupski - Bednarek, Dawidowicz Ż, Kiwior - Frankowski, Moder, Zieliński, S. Szymańsk (68. Świderski Ż), Zalewski Ż (68. Skóraś) - Urbański, Lewandowski.
Francja: Maignan - Kounde, Upamecano, Saliba, Hernandez - Tchouameni (82. Fofana), Kante (61. Griezmann), Rabiot (61. Camavinga) - Dembele (86. Kolo Muani), Mbappe, Barcola (61. Giroud).
Sędzia: Marco Guida (Włochy)

Pokaż od:
25 czerwca 19:58

Graczem tego meczu nie mógł zostać nikt inny. Łukasz Skorupski!

25 czerwca 19:57

W Berlinie Austria - Holandia 3:2! To oznacza, że końcowa tabela grupy D wygląda tak:

25 czerwca 19:56

"Dziękujemy!" - skandują trybuny do polskich piłkarzy.

25 czerwca 19:55

Koniec meczu, Polska - Francja 1:1

90+5. min - Koniec meczu! Polska - Francja 1:1.

90+4. min - Pada Mbappe na linii pola karnego, gwizdek sędziego milczy.

25 czerwca 19:52

90+3. min - Złapał teraz wpół Świderski Griezmanna. To musi być kartka. I jest.

25 czerwca 19:51

90+2. min - Francuzi w natarciu. Długo rozgrywali piłkę, akcję strzałem skończył Mbappe, Skorupski znów na swoim miejscu.

25 czerwca 19:49

90. min - Sędzia doliczy pięć minut.

90. min - Bardzo już zmęczeni walką w upale piłkarze obu drużyn. Ale na bardziej zdeterminowanych do strzelenia drugiego gola wyglądają Polacy.

25 czerwca 19:44

85. min - A teraz bliscy gola Francuzi. Uderzał Mbappe, piłkę przyblokował Dawidowicz, jest róg.

25 czerwca 19:43

84. min - I znów akcja Polaków! Moder górą do Lewandowskiego, ten strzelił, piłka po głowie Upamecano wyszła na róg.

25 czerwca 19:41

81. min - A Polacy w natarciu! Teraz Świderski piętą do Lewandowskiego, kapitan nieznacznie chybił!

25 czerwca 19:40

80. min - Ależ hałas teraz na stadionie w Dortmundzie! "Jeszcze jeden" - krzyczą polscy fani, którzy są dziś w większości na trybunach.

25 czerwca 19:38

Lewandowski! Gol dla Polski!

78. min - GOOOOOL DLA POLSKI! Lewandowski w powtarzanym karnym tym razem się nie myli!

25 czerwca 19:37

77. min - Fatalnie Lewandowski! Nie ma gola, ale karny będzie powtórzony, bo Maignan za szybko wyszedł do piłki!

25 czerwca 19:35

76. min - KARNY DLA POLSKI za faul na Świderskim!

25 czerwca 19:34

75. min - VAR w akcji!

74. min - Dlaczego teraz milczał gwizdek sędziego??? Świderski padł w polu karnym, sędzia nie przerwał gry.

25 czerwca 19:31

72. min - Brawa teraz dla Lewandowskiego. Kapitan wyłuskał piłkę Francuzom i oddał strzał z 25 metrów, minimalnie niecelny.