Polska wygrała 3:1 z Ukrainą w towarzyskim meczu przed Euro 2024.
Polska
3:1 3:1
Ukraina
Zobacz szczegóły

Bramki: 1:0 Walukiewicz (10.), 2:0 Zieliński (15.), 3:0 Romanczuk (30.), 3:1 Dowbyk (41.)
Polska: Skorupski - Walukiewicz (61. Bereszyński), Salamon, Kiwior - Skóraś, Romańczuk (61. Moder), S. Szymański, Zieliński (61. Kałuziński), Zalewski (72. Puchacz) - Buksa, Milik (5. Urbański, 61. Lewandowski)
Ukraina: Buszczan - Tymczyk Ż, Tałowierow, Bondar, Mykołenko (46. Zinczenko) - Jarmolenko (70. Cygankow), Malinowski Ż (70. Michajliczenko), Sydorczuk, Zubkow (70. Mudryk) - Dowbyk (76. Wanat), Sudakow.
Sędzia: Andrew Madley (Anglia)

Pokaż od:
7 czerwca 22:47

W poniedziałek kolejny mecz sparingowy, z Turcją. A do północy trener Probierz musi w UEFA nazwiska 26 piłkarzy, którzy pojadą na Euro 2024.

7 czerwca 22:41

Prosto ze Stadionu Narodowego nadaje Rafał Stec.

7 czerwca 22:39

Koniec meczu, wygrywamy z Ukrainą!

90+4. min - Koniec! Polska - Ukraina 3:1!

7 czerwca 22:38

90+3. min - Szarża Wanata, ale spod jego nóg piłkę wygarnął Skorupski!

7 czerwca 22:35

90. min - Sędzia doliczy 4 minuty. Ukraińcy w ataku, Polacy mają miejsce na kontry.

7 czerwca 22:32

86. min - Ależ teraz akcja Buksy i Lewandowskiego! Buksa z pierwszej piłki, kapitan strzelał, Buszczan z trudem odbił piłkę na róg. O wiele bardziej wyraziste, groźne są akcje Polaków!

7 czerwca 22:27

83. min - Znów świetnie Skorupski! Tym razem bramkarz Bolonii łapie piłkę po wrzutce Mudryka.

7 czerwca 22:24

79. min - Świetna teraz akcja Sudakowa w polskim polu karnym, piłkę obronił Skorupski. Brawa dla polskiego bramkarza!

7 czerwca 22:18

73. min - Świetnie znów w polu karnym rywali Polacy! Po dośrodkowaniu z prawej strony Buksa uderzał głową, bramkarz z trudem odbił piłkę na róg.

7 czerwca 22:17

71. min - Zalewski też z kontuzją, ta jednak wygląda niegroźnie. Nie ma jednak co ryzykować, zastąpił go Puchacz.

7 czerwca 22:14

69. min - Oho, na boisku melduje się Mudryk. Widać, że trener Rebrow chce odrabiać straty.

7 czerwca 22:10

64. min - Dynamicznie teraz lewą stroną Zalewski, dośrodkowanie do Lewandowskiego trochę za mocne.

7 czerwca 22:08

61. min - Mamy zatem drugi dziś debiut w reprezentacji Polski, swój pierwszy mecz rozgrywa Jakub Kałuziński.

7 czerwca 22:05

60. min - Będą zmiany w reprezentacji Polski. Na boisko wchodzą Lewandowski, Kałuzinski, Moder i Bereszyński. Schodzą Zalewski, Romanczuk, Zieliński i Walukiewicz.

7 czerwca 22:00

56. min - Kartka dla Malinowskiego za ostre wejście w nogi Urbańskiego.

7 czerwca 21:58

54. min - Aj... Kontuzja Romanczuka. Oby niegroźna, ale chyba będzie zmiana.

7 czerwca 21:57

53. min - Znów dynamicznie Polacy, akcję skończył strzałem Skóraś - wprost w bramkarza.

7 czerwca 21:54

49. min - W odpowiedzi dynamiczna wymiana piłki między Zalewskim i Urbańskim. Gracz Romy sfaulowany, żółtą kartkę dostał Tymczyk.

7 czerwca 21:52

48. min - Bardzo swobodnie teraz wymienili teraz piłkę Ukraińcy w pobliżu polskiego pola karnego. Strzał Malinowskiego jednak zablokowany.

7 czerwca 21:51

47. min - Dynamiczna akcja Zalewskiego, mądre podanie do Skórasia. Ten uderzył z woleja, ciut za wysoko.