Pięć zwycięstw i jeden remis - taki jest bilans piłkarskiej reprezentacji w pojedynkach z Mołdawią. We wtorkowy wieczór te drużyny zmierzą się w Kiszyniowie w meczu eliminacji do mistrzostw Europy, które w 2024 roku odbędą się w Niemczech.
Mołdawia
3:2 0:2
Polska
Zobacz szczegóły

Bramki: Nicolaescu dwie (48., 79.) Baboglo (85.) - Milik (12.), Lewandowski (34.).
Mołdawia: Railean - Revenco, Craciun, Mudrac, Posmac, Reabciuk Ż - Cojocaru, Baboglo Ż, Dros (46. Motpan), Damascan (46. Pastolachi) - Nicolaescu (85. Cojacori).
Polska: Szczęsny - Kędziora, Bednarek, Kiwior - Frankowski (64. Bereszyński), D. Szymański (83. Linetty), Zieliński, S. Szymański, Zalewski (64. Kamiński) - Lewandowski, Milik (73. Świderski).

Pokaż od:
20 czerwca 23:02

Dziękujemy za wspólny wieczór. Zapraszamy do kolejnych relacji na żywo do serwisu sportowego na Wyborcza.pl.

20 czerwca 22:43

Co się stało z Polską w drugiej połowie?

Koniec meczu. Mołdawia po raz pierwszy wygrywa z Polską. I to w eliminacjach mistrzostw Europy, w których Biało-Czerwoni są w coraz trudniejszej sytuacji. Dziękujemy za wspólny wieczór. Zapraszamy do lektury tekstów po tym spotkaniu Marcina Wesołka i Rafała Steca - czytajcie na Wyborcza.pl

20 czerwca 22:41

Polska przegrywa w Kiszyniowie z Mołdawią!

Koniec meczu. Polska przegrywa w Kiszyniowie z Mołdawią w eliminacjach mistrzostw Europy 2:3.

20 czerwca 22:39

Doliczony czas gry. Kontuzja gracza Mołdawii. Maleją szanse Polaków na wyrównanie, Zapowiada się nie tylko na niespodziankę, ale i sensację.

20 czerwca 22:35

90. minuta. Sędzia dolicza 4 minuty,

20 czerwca 22:32

85. minuta. Co się tu dzieje? Niepilnowany Władysław Baboglo daje Mołdawii powadzenie. Mołdawia - Polska 2:3.

Pilne 20 czerwca 22:31

Niewiarygodne. Mołdawia wygrywa z Polską!

85. minuta. Gol dla Mołdawii!

Pilne 20 czerwca 22:27

Katastrofa w Kiszyniowie. Mołdawia doprowadza do remisu

79. minuta. Trudno w to uwierzyć, Nie tylko dlatego, że Mołdawia doprowadziła do remisu, ale także z tego powodu, że polski zespół gra fatalnie.

20 czerwca 22:23

75. minuta. Kolejna groźna Polaków. Niestety, znów bez gola.

20 czerwca 22:20

72. minuta. Podmienili nam drużynę? W pierwszej połowie grała zupełnie inaczej. Czytaj: o wiele lepiej.

20 czerwca 22:10

Kiszyniów. Mecz eliminacji UEFA EURO 2024 Mołdawia - Polska.
Kiszyniów. Mecz eliminacji UEFA EURO 2024 Mołdawia - Polska. Fot. Beata Zawadzka/East News / Beata Zawadzka/East News

65. minuta. Wielkie problemy polskiej drużyny. Mołdawia ma przewagę, Mołdawia stwarza groźne akcje.

Pilne 20 czerwca 22:09

Mołdawia remisuje, ale bramka nie zostaje uznana

63. minuta. Mołdawia doprowadza do remisu. Ale zaraz, zaraz. Bramka nie zostaje uznana. Piłkarz Młdawii był na pozycji spalonej.

20 czerwca 22:06

62. minuta. Groźna akcja Mołdawii i pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

20 czerwca 22:04

61. minuta. Ładny strzał Przemysława Frankowskiego. Broni bramkarz Mołdawii.

20 czerwca 22:03

60. minuta. Tymczasem w drugim meczu "polskiej" grupy E Albania prowadzi na wyjeździe z Wyspami Owczymi 2:1.

20 czerwca 21:59

55. minuta. Ładny strzał z przewrotki Arkadiusza Milika.

Pilne 20 czerwca 21:54

Mołdawia strzela kontaktową bramkę

48. minuta. Błąd Piotra Zielińskiego. Ion Nicolaescu strzela bramkę dla gospodarzy. Mołdawia - Polska 1:2.

Pilne 20 czerwca 21:52

Rozpoczęła się druga połowa

46. minuta. Gramy. Rozpoczęła się druga połowa. Polska drużyna w tym samym składzie, w zespole Mołdawii dwie zmiany.

20 czerwca 21:49

Przerwa. W przerwie gospodarze raczą kibiców muzyką. Leci hit ubiegłorocznej Eurowizji, utwór grupy Zdob și Zdub.