Polska: Szczęsny - Kędziora, Bednarek, Kiwior, Bereszyński (72. Frankowski) - D. Szymański (76. Bielik) - Błaszczykowski (16. Skóraś), Zieliński (64. Slisz), S. Szymański (46. Linetty), Kamiński - Lewandowski (46. Milik)

Niemcy: Ter Stegen - Kehrer, Rudiger, Thiaw (87. Wolf) - Hofmann (46. Gosens), Can, Henrichs (68. Sane), Wirtz (80. Brandt), Kimmich (80. Goretzka) - Havertz, Musiala (68. Fullkrug)

Koniec! Polska wygrała z Niemcami!

16 czerwca 22:40

Jeszcze dwie minuty...

16 czerwca 22:38

90. minuta. Sędzia dolicza pięć minut.

16 czerwca 22:37

Coś w tym jest. (Jeszcze jedna interwencja Szczęsnego przed chwilą)

16 czerwca 22:36

88. minuta. Jeszcze jedna bardzo dobra interwencja Szczęsnego.

16 czerwca 22:32

85. minuta. Jakub Kamiński najpierw zręcznie dryblował w ataku, a później zablokował groźne podanie Niemców. Brawo.

16 czerwca 22:26

79. minuta. Kapitalna interwencja Szczęsnego. Piłka leciała mocno i blisko słupka, strzelał z odległości kilku metrów Thiaw.

16 czerwca 22:24

76. minuta. Schodzi z boiska Damian Szymański, wchodzi Krystian Bielik.

16 czerwca 22:19

72. minuta. Schodzi Bartosz Bereszyński, wchodzi Przemysław Frankowski.

To 22. mecz Polski z Niemcami. Wygraliśmy tylko raz (13 porażek, siedem remisów). Od drugiej wygranej dzieli reprezentację Polski 20 minut.

16 czerwca 22:13

66. minuta. Szczęsny znów broni bardzo dobrze - tym razem płasko strzelał Havertz.

16 czerwca 22:11

64. minuta. Schodzi Piotr Zieliński, w jego miejsce - Bartosz Slisz.

16 czerwca 22:08

61. minuta. Skóraś faulowany, Thiaw dostał żółta kartkę.

16 czerwca 22:03

55. minuta. Kimmich uderzył sprzed pola karnego, ale wyraźnie nad poprzeczką. Niemcy przeważają, lecz ich akcje są w ostatnich minutach mało konkretne.

16 czerwca 21:55

48. minuta. Dobra interwencja Szczęsnego, a później Kimmich w poprzeczkę. Mocny początek Niemców.

16 czerwca 21:53

Są zmiany w reprezentacji Polski. Za Roberta Lewandowskiego wchodzi Arkadiusz Milik, za Sebastiana Szymańskiego - Karol Linetty.

16 czerwca 21:36

Koniec pierwszej połowy. Jest ładnie, a nawet bardzo - biorąc pod uwagę historię polsko-niemieckich meczów.