Kim są preppersi? Najprościej tłumacząc - ludźmi przygotowanymi. W pojedynkę ciężko jest sobie poradzić z trudami losu, ale w grupie współdziałając, dzieląc się własnymi doświadczeniami i wiedzą - można osiągnąć każdy cel. Prepper to osoba, która stara się być zawsze przygotowana na różne nietypowe i niebezpieczne sytuacje.

Jak mówi Maciej Tracz, zasoby z naszego naturalnego otoczenia np. gaz , może się kiedyś skończyć. Warto sobie zadać pytanie: co wtedy? Jak można sobie poradzić inaczej? Preppersi przygotowani są na każdą apokalipsę. Bardzo często wykorzystują wiedzę i doświadczenie starszego pokolenia, które przeżyło w czasach kiedy wszelkie dobra, które znamy dziś, nie były jeszcze dostępne. O preppersach przeczytaj więcej w reportażu Wojciecha Tymińskiego w Dużym Formacie
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  myslalem ze to sie nazywa "paranoicy"....
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Być preppersem na wsi - żadna sztuka,50 lat temu był nim prawie każdy chłop.Co innego w mieście - czy są w Polsce jacyś miejscy preppersi ?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Rzeczpospolitą zamieszkuje około 200 tys. klinicznie certyfikowanych wariatów, zaś treść objawów paranoidalnych jest w jakiejś mierze odbiciem czasów, w których wariatowi przyszło wariować. Nikt dziś raczej nie usiłuje odgrywać roli P{ierwszego Sekretarza Komitetu Wojewódzkiego, co gdy studiowałem medycynę, było symptomem w miarę pospolitym i nie bydzącym większego zdziwienia wśród fachowego personelu. Spadła chyba też ostatnimi czasy nieco ilość urojeń na tle religijnym. Za to mamy nowość - tych Turystów, Którzy Nie Wędrują.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  `