Pomóż dzieciom w walce z rakiem.

Już teraz możesz pomóc podopiecznym fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, wpłacając na rzecz fundacji 1,5% podatku: KRS 0000086210

Fundacja 'Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową' od ponad 30 lat nieprzerwanie otacza opieką dzieci i nastolatków z chorobą nowotworową oraz ich rodziny na każdym etapie leczenia.

Umożliwia dostęp do światowych osiągnięć onkologii dziecięcej i najnowszych metod leczenia. Świadczy wsparcie psychologiczne, pedagogiczne i socjalne. Udziela wsparcia Ozdrowieńcom. Prowadzi i finansuje badania naukowe. Buduje społeczną świadomość problematyki chorób nowotworowych u dzieci i nastolatków.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Trochę to dziwne w świetle powszechnie rozdawanych pieniędzy, przestałam wpłacać na fundacje, jeżeli rząd, który ma na "wille plus" a nie ma na chorujące dzieci i tak ma bardzo wysokie poparcie tzn. że tak jest dobrze w rzekomo katolickim kraju. Obecnie płacenie na fundacje jest dosyć kontrowersyjne, jeżeli powszechne rozdawnictwo na "bzdety" jest akceptowane, to nie ma potrzeby dawać na leczenie kogoś zamiast samemu coś sobie kupić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `