Najlepszym świadectwem drogi, jaką Polska przebyła pod rządami Prawa i Sprawiedliwości są słowa prof. Zdzisława Krasnodębskiego, który uznał niedawno, że większe zagrożenia dla naszego kraju tkwią nie na wschodzie, a na zachodzie Europy. To homoseksualne małżeństwa z prawem do adopcji dzieci, gender, LGBT.
Czy to wyrzuca Polskę pod rządami PiS za burtę europejskich wartości? Jakie są konsekwencje konfliktu z Unią Europejską o łamanie praworządności i ograniczanie demokracji? Czy Zachód liczy się z polskim zdaniem?
Te pytania zadamy naszym gościom, osobom, które jeszcze niedawno za polską politykę zagraniczną odpowiadały. To Włodzimierz Cimoszewicz, były premier, marszałek Sejmu i minister spraw zagranicznych, oraz Ryszard Schnepf, były ambasador RP w Waszyngtonie i Madrycie.
Spotkanie poprowadzi Roman Imielski, z-ca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej'.
Na spotkanie we wtorek, 31.01 o godz. 20.00. zapraszamy członkinie i członków Klubu 'Wyborczej'. Na uczestników czeka specjalny, zniżkowy kod na książki Wydawnictwa Agora.
Dołącz do Klubu 'Wyborczej' na Wyborcza.pl/prenumerata
Więcej
  Komentarze
  Już nie da rady ,,...przywrócić Polskę Europie,,!Okazuje się,że Polki i Polacy to niestety w dużej części ludzie głupi,puści i sprzedajni!To co wyprawia PiS w Polsce przez prawie 8 lat woła o pomstę do nieba,a ta głupia,pusta,rozmodlona gawiedź nadal deklaruje iż będzie głosowała na tą zorganizowaną grupę przestępczą!Tego pojąć nie mogę!Przynajmniej połowa posłów i senatorów PiS-u to prostaki wyciągnięte z głębokiej prowincji i społecznego niebytu,którzy w wyniku włazidupstwa małemu,niedorajdzie i fajtłapie życiowej stali się członkami ,,Klubu Milionerów,,.Weźmy takiego Suskiego...,przecież niejeden właściciel cyrku tej nędznej kreatury nie zatrudniłby swoim biznesie na stanowisku klauna...! W tym kraju ten matoł ze swoim głupawym uśmiechem opowiada takie androny,że ich nawet nie da się komentować.Inny imbecyl-Czarnek daje ,,swoim,, pieniądze na zakup nieruchomości...,nie tanich nieruchomości!Bezrozumna gawiedź jednak nie czyta ,,Gazety Wyrorczej,, nie ogląda TVN24 i nie słucha Radia TOK FM...!Dla nich autorytetami dziennikarskimi są Holecka,Klarenbach,Ogórek,Rachoń,Ziemiec i inne ,,gwiazdy,,.Ponadto ta bezmózdża gawiedź za idoli swoich ma braci Karnowskich...!Co robi w tym czasie opozycja...?Kłóci się o stołki po matołach...!Co to będzie,gdy PiS wygra wybory po raz trzeci?Niemcy i Rosjanie zrobią sobie granicę na Wiśle!Hejże,narodzie...,obudź się!
  @prenumeratorzy@gmail.com
  Niemcy już się na DDR sparzyli, za darmo by nie wzięli.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trzeba przygotować program gospodarczy i projekty integracyjne: krok nr 1 wprowadzenie euro, nr 2 międzynarodowe inwestycje i projekty wieloletnie wiązane, nr 3 edukacja proeuropejska powiązana z wymianą uczniów szkół podstawowych i średnich na wszystkich szczeblach, nr 4 inwestycja w wiedzę i ludzi. Skończyć z opłacaniem własnych wyborców. Zacząć płacić ludziom wykształconym, inteligentnym, pracowitym i przestrzegającym prawa bez względu na to, skąd przychodzą.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  "Jak przywrócić Polskę Europie."

  Bardzo prosto, wywalić PiS od władzy,
  jedna lista, bez rozbijackiej roboty
  religijnego figuranta RadYja,
  Hołka
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Podzielić ..dwie strefy...to bagno..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A kto powiedział, że Europie potrzebne jest takie "coś", gdzie większość albo aprobuje opluwanie Europy (ale także przyjmowanie europejakiego wsparcia finansowego), albo nie widzi w tym nic złego i na wybory nie chodzi "bo nie ma po co". Smutna prawda. Europie brakuje wysoko wykwalifikowanych pracowników i rodzin pragnących prokreacji w warunkach bezpieczeństwa, gdyby coś poszło.nie tak (zdarza się 5 na 100). To może mieć z Polski bez całej reszty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0