- Miasto może odpowiadać na potrzeby, których nawet sobie jeszcze nie uświadamiamy - mówi Agata Twardoch, architektka. - Jeśli znają państwo więcej takich przykładów, prosimy zgłaszać je do konkursu 'Zaprojektowane Po Ludzku'.

Zgłoś swój projekt w konkursie 'Zaprojektowane Po Ludzku'!
Szukamy tego, co sprawia, że miasto jest bardziej wspólne, bardziej zrównoważone, czyli zdrowe, ekologiczne, inteligentne, bezpieczne, dostępne, sprawiedliwe, przyjazne starzeniu.

Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada 2022 r.

Więcej informacji: Wyborcza.pl/zplkonkurs
Organizator: Gazeta Wyborcza
Partner strategiczny: Otodom
Więcej
    Komentarze
    Bardzo bym chciała, żeby miasto (Warszawa) odpowiedziało na moją potrzebę czystości i dbałości: Aleje Jerozolimskie i okolice pomazane graffiti, brudne, zaplute chodniki, przejście podziemne koło rotundy zaniedbane, Chmielna - dramat, szczególnie w kontraście do wyremontowanej przestrzeni przy budynku Jabłkowskich. Brud nawet na Nowym Świecie, z koszy wysypują się śmieci, fruwają po ulicy... Brud i kwiatki. Dworzec Śródmieście i droga do niego od "Patelni" - piękna zieleń i brud. Wolę trawnik lub krzaki i ekipy sprzątające codziennie, niż te piękne kompozycje pełne puszek i butelek po napojach, pudełek po papierosach i papierkach po słodyczach. Kosze pełne, więc wszystko fruwa. Obskurne budki z kebabami i frytkami. Fuj!!!!
    już oceniałe(a)ś
    2
    0