Tym razem rozmawiamy o utrzymywaniu zimowej kondycji. Podcast zaczynamy od wejścia do lodowatej wody jeziorka Czerniakowskiego. Jest z nami grupa warszawskich morsów i nasz redakcyjny kolega Wojtek Karpieszuk, który - uwaga - morsuje po raz pierwszy. Fachowego wsparcia udziela mu doświadczony mors i pływak zimowy Paweł Borys.

W rozmowie w studiu Dawid Krawczyk rozmawia z psycholożką sportu Jagodą Smoleńską. O tym, jak zaopiekować się sobą w chwilach kryzysu, by nie porzucić swoich planów aktywności, zwłaszcza w zimie, bo jak się dowiadujemy, w zimie, właśnie wtedy, gdy składamy sobie postanowienia noworoczne, łatwo nie jest.

Naszym gościem jest też długodystansowy wędrownik Łukasz Supergan, mieszkaniec Warszawy, choć często w mieście nieobecny z powodu przemierzania świata na piechotę, zwykle samotnie, zwykle w trudnych warunkach, często w zimie. Przeszedł tysiące kilometrów w Polsce i w różnych częściach świata. Dlaczego wędruje? Odpowiedź w jego felietonie kończącym ten odcinek podcastu.

Więcej odcinków na https://wyborcza.pl/warszawanadaje.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
    `