Co sobotę słuchacze podcastu 'Mistrzowie Słowa' mogą się zapoznać z najciekawszymi publikacjami 'Gazety Wyborczej'. Są to teksty pochodzące z magazynów: 'Wolna Sobota', 'Duży Format', 'Wysokie Obcasy', 'Ale Historia', 'Książki' i 'Wyborcza Classic'.

Każdy odcinek podcastu to spotkanie nie tylko z interesującym artykułem, ale również z wyjątkowym głosem - publikacje 'Wyborczej' czytają wybitne aktorki i wybitni aktorzy: Bartosz Bielenia, Wojciech Malajkat, Jerzy Radziwiłowicz, Borys Szyc, Maciej Stuhr, Piotr Fronczewski, Roma Gąsiorowska, Arkadiusz Jakubik, Maria Seweryn, Karolina Gruszka, Mirosław Zbrojewicz, Janusz Chabior, Andrzej Chyra, Maja Komorowska, Magdalena Popławska, Daniel Olbrychski, Kinga Preis, Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Maria Peszek i inni.

Dołącz do Klubu 'Wyborczej'
Członkinie i członkowie Klubu mogą nie tylko czytać wszystko, co piszemy. Mają też bezpośredni kontakt z redakcją, zaproszenia na ekskluzywne spotkania i dwie dodatkowe prenumeraty dla bliskich. Do tego dostęp do naszego archiwum (z ponad 4 mln artykułów od 1989 r.!), a w prezencie na powitanie jeszcze trzy miesiące darmowego dostępu do podcastów Radia TOK FM.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
    `