Wolne media patrzą władzy na ręce. Nasi dziennikarze spędzają czasami tygodnie na odkrywaniu kolejnych skandali. Przy ul. Chmielnej w Warszawie odsłoniliśmy wielki banner, który przypomina najważniejsze śledztwa 'Gazety Wyborczej' z ostatnich lat.
Więcej o śledztwach reporterów Wyborczej TUTAJ
Więcej
  Komentarze
  Droga Redakcjo, warto by było uwolnić dostęp do wyborcza.pl na ostatnie 10 dni przed wyborami. Gazeta powstała przed historycznymi wyborami w 1989 roku, teraz też jesteśmy na rozdrożu.
  Fuczka
  @zgredka43
  Nie warto. Jedyny skute będzi taki, że wybije nam pisowskie szambo.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @cyk.lista
  Niech wybije- warto rozmawiac. Na prawicowych forach sie boje w panstwie milicyjnym, a tu chetnie wdam sie w dyskusje, nawet jesli bede obrzucana obelgami
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @zgredka43
  Popieram pomysł ale wolałbym, żeby to było od dzisiaj do 12 lipca czyli 20 a nie 10 dni. Co szanowna redakcja na to ?. Jestem prenumeratorem GW od lat.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @zgredka43
  I chociaz place abonament, to jestem za!
  Trzeba spojrzec troche dalej, niz za brzeg swojego talerza.
  Bardzo fajny pomysl.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @zgredka43
  Warto być może uwolnić dostęp do czytania ale nigdy w życiu do komentowania artykułów i dyskusji. Jeżeli to technicznie niemożliwe lub skomplikowane to lepiej sobie dać spokój.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  trzy zdradzieckie mordy.Brakuje jeszcze grzyba z Torunia. Ohyda
  już oceniałe(a)ś
  52
  0
  Bardzo dobry pomysl! Jestem za wieksza iloscia takich plakatow w calej POLSCE.
  już oceniałe(a)ś
  47
  0
  Jeszcze Sasin mistrz strategii plizzzzz z kopertą:)
  już oceniałe(a)ś
  34
  0
  Nam w Warszawie nie trzeba przypominać o pisowskich przekrętach. Za to po wsiach i miasteczkach na każdym płocie wisi banner Dudy i nic ich nie rusza.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  po ki ch..... wieszać banery w Warszawie? Komu one mają otworzyć oczy?
  Wieszajcie je tam, gdzie nie docierają media, a jedynie pis dzielski przekaz
  @Anty-Jar
  Przekaz sterowany przez niejakiego Popierdzina.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Anty-Jar

  Sens (czy tam bezsens) jest taki sam: tam i tak nic nie da, bo głosuje się na zasadzie "wszyscy kradną, ale ci przynajmniej się dzielą" albo, jak ten artysta plastyk, z którym ostatnio Wyborcza rozmawiała, na zasadzie "może im nie wychodzi (zmiana), ale przynajmniej próbują".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Rasa Panów w całej okazałości - brak ubrań więziennych to się da uzupełnić
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Fajnie, ale wieszajcie takie banery na prowincji! Warszawa jak i duże miasta nie zagłosuje na Dudę. Trzeba uświadamiać małe ośrodki.
  @pokia-king

  Uświadamiać o czym? Że tamci kradną, to wiedzą. Że się dzielą, to wiedzą. Tylko by się dowiedzieli, skąd tamci mają kasę, którą się dzielą.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @pokia-king
  właśnie tu jest problem. Czytelnicy Wyborczej to określona ,o jasnych sprecyzowanych poglądach,przynajmniej tak mi się wydaje. Ale zasięg periodyku jest chyba ograniczony. Mając taka możliwość, koniecznym jest skupić się właśnie na tzw prowincji. Tam otwierać ludziom oczy. Zasięg np TVN 24 jest w granicach 40% kraju. I choć jest to słaba TV, słaba technicznie to jednak pokazuje w drobnym wycinku stan w kraju. Potrzebny jest b. mocny przekaz w małych miejscowościach .....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @flying_dude
  Witam. Z tym "wiedzą" bym nie przesadzał...TVPis ostro mąci w głowach. Dodać media rydzyka (mała litera celowo ) i inne pseudokatolickie wypociny zatruwają CAŁY kraj. A nie ma się kto temu masowo przeciwstawić. Tu idzie gra o to : MASOWO
  już oceniałe(a)ś
  0
  0