Od kilku miesięcy nie milkną pytania o szczegóły słynnego już planu 'B' premiera Morawieckiego. - Myślę, że pan prezes NIK Marian Banaś poda się dzisiaj do dymisji. Jeśli tego nie zrobi, mamy plan B - mówił w listopadzie 2019 r. premier Mateusz Morawiecki. - Zostanie przedstawiony, gdy prezes nie poda się do dymisji - dodał. Prezes Banaś nie podał się do dymisji, a nawet kontratakuje. Ogłasza i zapowiada kolejne kontrole NIK w państwowych instytucjach, ministerstwach i firmach.

Do dalej z planem 'B' premiera Morawieckiego? Pyta Justyna Dobrosz-Oracz. Jest odpowiedź.

Zobacz wideo.
Więcej
  Komentarze
  Co rzecznik, to większy głupiec. Naraz oczekuje poparcia opozycji? Opozycja nie znała "planu B" więc co miała poprzeć? Bełkot kolejnego mlodziana z pisiego naboru. Słowotok i brak umiejętności argumentowania.
  @Vito(ld)60
  Mnie zadziwia głupota dziennikarzy, biegających z kamerami i mikrofonami za takimi głupkami jak ten niedopieczony osobnik. Gdyby go po prostu olali, to być może Pinokio osobiście by musiał kłamać!!!
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  @Vito(ld)60
  Ten rzecznik reprezentuje gatunek, który można spotkać wszędzie, ale który staje się szczególnie aktywny w warunkach ustroju totalitarnego, zarówno bolszewickiego jak i nazistowskiego. Występują w różnych odmianach: Hitlerjugend, hunwejbini, komsomolcy, ZMPowcy i teraz pisjugend.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @korab1
  Pinokio i tak kłamie, jak tylko otworzy otwór gębowy. Skądeś wyroki za kłamstwa się wzięły.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Nie plan B ale plan D jak Dupa sorry Duda - on wszystko podpisze bez znaczenia co mu podstawi naczelnik np. powiesic Mariana za jaja na krakowskim rynku.....
  @Bigus Dickus
  Może podsunąć mu do podpisu akt abdykacji? ;-D
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Plan B i wina opozycji.
  @oola
  No ten durny młokos myśli że wszyscy są jak on durni.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  oj ciulowy ten premier, oj ciulowy
  już oceniałe(a)ś
  41
  0
  A czy Matouszek kiedykolwiek powiedzial prawde. Ten kto na to czeka, to bedzie czekal az do sadu ostatecznego.
  @wu_wei_de
  Prawomocnie skazany kłamczuch. O czym tu mówić. Nie warto było, z losem się droczyć, kłamały usta, kłamały oczy - Ewy Demarczyk, czy Jana Pietrzaka - czy te oczy mogą kłamać? Ocenę pozostawiam forumowiczom.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ależ głupi jest ten durak zatrudniony jako rzecznik.Konstytucję zmienić ,i sugestia ,którą będzie złodziejska zmiana badziewiaków powtarzać jak te bzdury o odzyskaniu VAT albo że cieszymy się wielkim autorytetem na świecie.
  @gabrys

  Gostek pomija maly detal, ze zmiana prawa czy konstytucji nigdy nie dziala wstecz. Dopiero nastepca Banasia, by podlegal tej zmianie.

  Ale jak zwykle "wina opozycji"... choc Kropiwnicki ostrzegal i mial za to wylaczony mikrofon.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Plan "B" ws. Banasia to dożywotnie ambasadorostwo w San Escobar.
  już oceniałe(a)ś
  30
  1
  Obiecali, że będzie inaczej. Wyszło inaczej.
  już oceniałe(a)ś
  24
  1
  `