Senator z klubu PiS Józef Zając przyznaje, że 'ustawa kagańcowa' wymaga poprawek.

Nie chodzi jednak o zapis dotyczący usunięcia sędziów z zawodu. O jakich poprawkach mówi senator i czy były one konsultowane z prezesem Kaczyńskim?

Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Czy znamy choc jeden kraj, w którym sędziowie wprowadzili totalitaryzm? Choc JEDEN?

  Ja znam wiele takich, w których totalitaryzm wprowadzili politycy. Dokladnie jak to robi #dojnazmiana

  Pek powiedzial wyraznie "nie moze byc tak, ze wladza sadownicza nie bedzie kontrolowana i musi podlegac wladzy ustawodawczej"

  Tym samym zakwestionowal zapis w Konstytucji RP o trojpodziale wladzy...
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Poprawki PiS: slowa "odnosnie" oraz "zgodnie z", zamienione zostały na "co się tyczy" i "w oparciu o". Takie to poprawki.
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  Słuchałem dzisiaj dyskusji w Senacie, przemawiał pan senator Seweryński. O ile nie dziwią mnie dyrdymały głoszone przez różnego rodzaju Wójcików, Warchołów, Ozdobów, Kanthaków, Kaletów, Ziobrów, to wystąpienie tego wydawałoby się członka elity narodowej, profesora prawa, przypominało ględzenie posła Asta, magister Przyłębskiej, jak ludzie tego formatu mogą się tak szmacić??? Co im oferują za robienie z siebie obrońców łajdactwa, draństwa i złodziejstwa???
  @korab1
  Stary pierdziel od dawna uwieszony u kaczego kupra.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @Lasentinelle
  To ze stary to jeszcze nic ,ale top że aż taki głupi ciemny i przypięty agrafką do kaczego kupra to jest problem.Polacy - RODACY głupcy jesteście jakl mozna było w publicznycj mediach kontestować ze Kaczyński z dworem i świtą pojechał do Starachowic na mszę za duszę jego matki.Niech sobie jeździ za swoje bez dwory to jego prywatna sprawa.Nie powinno się o tym mówić w żadnych wiadomościach jego matka cenzurowała podręczniki ,literaturę
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  To wszystko dla zamydlenia oczu i odwrócenia uwagi.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Czyli "swoi sędziowie", będą mogli być karani (profilaktycznie za ew.niesubordynację wobec pisowskich szefów) 3 m-cami zawieszenia, a inni więzieniem? Takiej "poprawki" nie powstydził by się mój 3-letni wnuczek!!!!
  @tak_bywa@gazeta.pl
  P.S. więzieniem lub wydaleniem z zawodu!!!!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @tak_bywa@gazeta.pl
  I zabraniem emerytury
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `