Wicepremier Piotr Gliński tym razem nie beształ dziennikarzy, ale postanowił zagrać z nami w swoistą ciuciubabkę. W materiale wideo pokazujemy, jak zareagował na serię pytań Justyny Dobrosz-Oracz wokół sprawozdania finansowego Polskiej Fundacji Narodowej.

Zobacz wideo

Cały reportaż wideo dostępny jest po wykupieniu prenumeraty TUTAJ!
Więcej
  Komentarze
  Cała Polska z was się śmieje, wy pisiory i złodzieje!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Pan Gliński może kiedyś, oświetlony dobrą lampą przesłuchującego, opowie z detalami jak to było z tą "Damą" i jej łasiczką. Bo kupić to co się już miało i tak to duża sztuka. To był przekręt szybki, błyskotliwy, prawie bez zgrzytów , jesli nie liczyć fochów wiecznie młodej księżniczki Czartoryskiej. Ale Liechtenstein, Vaduz - tamtejsze kancelarie dla dziwnych fundacji i holdingów to już towarzystwo z półki postradzieckich budowniczych fortun oligarchów. Domyślamy się tylko, że sesja podziału tej kasy odbyła się tak jak wiele innych, w kawiarni na głównym placu Vaduz?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Znacie to?. Stoi petent przed drzwiami ministra kultury i cały się trzęsie. Przechodząca obok sekretarka pyta się go: "czemu się pan tak trzęsie, czyżby bał się pan ministra kultury?" "Nie proszę pani, ja się boję kultury ministra!"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jestem ciekaw skąd on wziął 100 mln. Euro aby oddać je Czartoryskim, którzy sprzeniewierzyli te pieniądze, bo wydali je niezgodnie z umową. Poza tym zbiory i tak nie mogły by opuścic Polski. Więc komu była potrzebna ta transakcja?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0