Wicepremier Piotr Gliński tym razem nie beształ dziennikarzy, ale postanowił zagrać z nami w swoistą ciuciubabkę. W materiale wideo pokazujemy, jak zareagował na serię pytań Justyny Dobrosz-Oracz wokół sprawozdania finansowego Polskiej Fundacji Narodowej.

Zobacz wideo

Cały reportaż wideo dostępny jest po wykupieniu prenumeraty TUTAJ!
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Cała Polska z was się śmieje, wy pisiory i złodzieje!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Pan Gliński może kiedyś, oświetlony dobrą lampą przesłuchującego, opowie z detalami jak to było z tą "Damą" i jej łasiczką. Bo kupić to co się już miało i tak to duża sztuka. To był przekręt szybki, błyskotliwy, prawie bez zgrzytów , jesli nie liczyć fochów wiecznie młodej księżniczki Czartoryskiej. Ale Liechtenstein, Vaduz - tamtejsze kancelarie dla dziwnych fundacji i holdingów to już towarzystwo z półki postradzieckich budowniczych fortun oligarchów. Domyślamy się tylko, że sesja podziału tej kasy odbyła się tak jak wiele innych, w kawiarni na głównym placu Vaduz?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Znacie to?. Stoi petent przed drzwiami ministra kultury i cały się trzęsie. Przechodząca obok sekretarka pyta się go: "czemu się pan tak trzęsie, czyżby bał się pan ministra kultury?" "Nie proszę pani, ja się boję kultury ministra!"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jestem ciekaw skąd on wziął 100 mln. Euro aby oddać je Czartoryskim, którzy sprzeniewierzyli te pieniądze, bo wydali je niezgodnie z umową. Poza tym zbiory i tak nie mogły by opuścic Polski. Więc komu była potrzebna ta transakcja?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `