Prof. Adam Strzembosz wspiera sędziów. - Drodzy koleżanki i koledzy sędziowie, z całego serca jestem teraz z wami. Wiem, że wymaga dzielności taka postawa, którą przyjęliście. Bronicie najwyższych wartości sądownictwa, jego niezależności i własnej niezawisłości - mówi prof. Adam Strzembosz w komentarzu zamieszczonym na stronie portalu Wolne Sądy. - Tym, którzy umieją zająć w trudnych sytuacjach właściwą postawę, gratuluję - dodaje Adam Strzembosz.

Dziś sędziowie - Jutro Ty! Protesty w obronie sędziów o godz. 18.00 w całej Polsce.

Zobacz wideo
Więcej
  Komentarze
  Brawo Panie Profesorze. Zawsze Pana szanowalem wiem, ze to co Pan mowi, powinno byc przykladem dla wszystkich. Niestety sa prawnicy (tacy jak Duda, Ziobro, Kaleta, Kanthak, Warchol, Wojcik, Mazur, Mitera, Przylebska i wielu innych), ktorzy za stanowiska i krotkotrwale siedzenie na stolkach prezesow, czy ministrow, sa gotowi sprzadac sie mamonie i "szatanskiej" kaczystowskiej ideologii. Historia zna wiele takich przykladow (faszym czy komunizm), ale gdzie sa oni wszyscy teraz. Kto o nich pamieta. Kto mowi. Jezeli juz ktos mowi, to tylko z pogarda i potepieniem. Dlatego warto byc czlowiekiem. Czlowiekiem prawym. takim, zeby sie potem dzieci czy wnuki nie musialy za nas wstydzic.
  @wu_wei_de
  O nich będą przyszłe pokolenia pamiętać jak o t a r g w i c z a n a c h. Tylko smród po nich pozostanie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najwyższy szacunek dla pana prof. Strzembosza! Słuchajcie klasyka. On był i jest po dobrej stronie mocy. To państwowiec. Rodzaj w Polsce prawie bezpowrotnie wymarły.
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Prof. Strzembosz to mój duchowy patron, głos rozsądku i mądrości, symbol życzliwości i rzetelności, niedościgniony wzór do naśladowania, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem. Oby Rzeczpospolita miała więcej tak mądrych i zacnych prawników jak Prof. Strzebosz.
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Najwyższy szacunek dla pana prof. Strzembosza. szkoda ze takich autorytetów jest co raz mniej
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Jeżeli PiS to wprowadzi to staniemy się karłem Europy i popieram apel Pana Profesora Strzembosza.Cała Demokratyczna Polska za Prawdziwymi Sędziami, a nie za marionetkami , typu hejterowcy, sługusami kaczora, zera czy innych lisusów.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1