Donald Tusk promował w siedzibie 'Gazety Wyborczej' przy ul. Czerskiej swoją książkę pt. 'Szczerze'. Były premier i przewodniczący Rady Europejskiej opisuje w niej kulisy międzynarodowej polityki, ale i opowiada o swoich pasjach, podróżach, rodzinie.

Na spotkanie przyszły setki ludzi. Potem przez kilka godzin czekali w kolejce, by zdobyć książkę z podpisem Donalda Tuska. Jaka panowała atmosfera? Jak jego książkę odebrali ci, którzy są już po lekturze, czyli dziennikarka Magdalena Jethon, aktor Wojciech Malajkat i dyplomata Ryszard Schnepf? Czy jest, jak sama nazwa wskazuje, szczera? Zobacz wideorelację z promocji książki Donalda Tuska!

Książka Donald Tusk 'Szczerze' do kupienia na: kulturalnysklep.pl/ksiazka/szczerze-tusk oraz w formie e-booka w Publio.pl >>

W niedzielę 15 grudnia od godziny 17 na Wyborcza.pl wideo relacja ze spotkania z Donaldem Tuskiem, które odbyło się w Centrum Premier Czerska 8/10 w warszawskiej siedzibie 'Gazety Wyborczej' 14 grudnia 2019 roku.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  przed lekturą a i tak z grona lubiących P.TUSKA - czemu niejaki prezes tak nienawidzi Donalda?? bo nigdy nie był i nie będzie tak dobry, szczęśliwy i normalny jak on - P. Tusk ma osiągnięcia w światowej polityce, jest spełnionym mężem, ojcem i dziadkiem, ma ulubiony sport i dużo zainteresowań, jest ciekawy świata i ludzi, i jest odważny wobec wyzwań - a prezes?? wylewa żale kotu, nienawidzi Donalda ale i Polaków (wszystkich bez względu na profesję czy poglądy) i za jedyną "pasję" życiową ma wojenki polityczne, do tego (jestem pewna) wie że jest tchórzem, kłamcą i hipokrytą
  @izk-3
  Gnom z Żoliborza hehe
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @izk-3
  Książki Jarosława nikt nie przeczytał, w kazdym razie z zainteresowaniem.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Klasa sama w sobie
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  Warto zaważyć, że na spotkaniu nie ma praktycznie ludzi młodych. Smutne.
  @ashirdlu
  Ludzie młodzi nie mają nawyku czytania, niestety.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Moze tytuł - Szczerze -wywoływać rezerwę a to dlatego, ze kłamstwo i hipokryzja tak zawładnęły mediami, ktore jeszcze kilka lat temu były publiczne, ze ludzie juz przestali wierzyć w prawdę, w dobro w uczciwość. Sędziów , ktorzy zachowuja sie przyzwoicie stawia sie przed bezprawnym tworem, ktory rości sobie prawo byc Izba dyscyplinarna. .
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  "Kupiłem" książkę ale to dla mnie pod choinkę - przekartkowałem na razie i tak mi się wydaje, że będzie się dobrze czytało. Napisana w stylu gdzie można ani od początku ani do końca.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Problem Tuska polega na tym, że zachciało mu się być premierem, a miał dużo większe kwalifikacje na prezydenta. Więc premierem był nie najlepszym a mógł być dobrym prezydentem.
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Nie wierze w szczerosc polikyka - kazdego!
  @style
  To albo z młodzień zego buntu no future nue wyrosłeś/łaś, albo kremlowska antydemokratyczna propaganda mózg już ci zjadła...
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  @BagdadCafe
  Chwalic sie wlasna glupota, to zenada. Wierzyc politykom i hierarchom to samozaglada.
  już oceniałe(a)ś
  4
  8
  @style
  Zależy od klasy. Ta tutaj jest!
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  @wspolpracownikgestapo
  Nawet z klasa, zaden polityk nie jest szczery. Gdyby byl, nie zostalby politykiem.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  @style
  Dokładnie. Co nie zmienia faktu, że książkę czyta się dobrze i poprawia humor.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Pogadałwszy i poszedłwszy. Ot, co.
  @tohamawk
  A Twoim zdanie co miał zrobić ?
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  @tohamawk
  Mógł jeszcze strzelić głupią minę jak Maliniak
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  `