Dlaczego ukradziony fajansowy kubek z niebieskim paskiem jest dla Mariusza Szczygła źródłem nadziei? Skąd czerpie ją Maja Ostaszewska? I o kogo jej chodzi, gdy pyta: Jak można być tak głupim stworzeniem?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w Wysokich Obcasach Extra LIVE, pierwszym czasopiśmie na żywo. Magazynie w formie talk-show.

Tematem tego odcinka jest właśnie nadzieja. Ta intymna, miłosna, rodzinna i ta globalna, dla świata. O tym, czy jest matką głupich, czy wręcz odwrotnie - największą energią życiową rozmawiamy też z psychoterapeutką Ewą Chalimoniuk, specjalistą od klimatu przy ONZ Kamilem Wyszkowskim. Ale też z dziewczyną z prowincji, czyli uwielbianą przez czytelniczki Wysokich Obcasów Extra felietonistką Iwoną z Lenowa, która po raz pierwszy pokazuje swoją twarz.
Partner główny Vichy

Partnerzy:
Westwing
Sztuczne Zielone Ściany - Green Designers
Patron medialny Radio Kolor 103 FM
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Świetny program! Znakomity pan Szczygieł ze swoimi gośćmi. Słuchanie takich ludzi tchnie nadzieją.
  już oceniałe(a)ś
  20
  2
  Moim zdaniem program ten powinien zastąpić wszystkie programy wiadomości
  między godziną dziewiętnastą a dwudziestą na wszystkich kanałach telewizyjnych.
  To jest jedyna szansa na uświadomienie nam wszystkim jak okropny wpływ wywieramy
  na całokształt życia nas na całym świecie. Jesteśmy całkowitymi ignorantami w tym
  względzie. Wspaniałe tematy i uczestnicy wraz z prowadzącymi.
  już oceniałe(a)ś
  15
  1
  Wspaniałe!
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Program rewelacja! Cudowni prowadzący, cudowni goście, cudowne tematy! Tego nam potrzeba, przypominania o aktualnej sytuacji na każdym froncie naszego życia. I prowadzenia w dobrym kierunku, inspirowania i nakierowywania. Kłaniam sie nisko i wielkie dzięki za cudowna rozrywkę i naukę za jednym zamachem
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Bardzo smutne nasuwają się refleksje po wysłuchaniu rozmowy na temat dokonanej już dewastacji naszej planety. Właśnie podjęliśmy rodzinne postanowienie, aby obdarowywać się w czasie świąt jednym, rzeczywiście potrzebnym prezentem. Trzeba zacząć od siebie. Podjąć wszelkie możliwe działania na swoim prywatnym podwórku, aby pomóc naszej planecie, naszym dzieciom i wnukom. I możemy mieć jedynie nadzieję, że nie jest jeszcze zbyt późno. Choć nie ma już żadnej w tym zakresie pewności. I nie wolno wierzyć w brednie, że tak już kiedyś było. Sami jesteśmy sprawcami tego co mamy i co przyjdzie nam po sobie zostawić.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  To nie jest młodzieżowy strajk kobiet!!! To jest Młodzieżowy Strajk Klimatyczny! I dalej: to nie jest kulka, to jest przycisk do papieru, szklany.Czy oglądać dalej?? Ale ok. Każdy jest ważny w tej walce:)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  O ironio.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `