Dlaczego ukradziony fajansowy kubek z niebieskim paskiem jest dla Mariusza Szczygła źródłem nadziei? Skąd czerpie ją Maja Ostaszewska? I o kogo jej chodzi, gdy pyta: Jak można być tak głupim stworzeniem?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w Wysokich Obcasach Extra LIVE, pierwszym czasopiśmie na żywo. Magazynie w formie talk-show.

Tematem tego odcinka jest właśnie nadzieja. Ta intymna, miłosna, rodzinna i ta globalna, dla świata. O tym, czy jest matką głupich, czy wręcz odwrotnie - największą energią życiową rozmawiamy też z psychoterapeutką Ewą Chalimoniuk, specjalistą od klimatu przy ONZ Kamilem Wyszkowskim. Ale też z dziewczyną z prowincji, czyli uwielbianą przez czytelniczki Wysokich Obcasów Extra felietonistką Iwoną z Lenowa, która po raz pierwszy pokazuje swoją twarz.
Partner główny Vichy

Partnerzy:
Westwing
Sztuczne Zielone Ściany - Green Designers
Patron medialny Radio Kolor 103 FM
Więcej
  Komentarze
  Świetny program! Znakomity pan Szczygieł ze swoimi gośćmi. Słuchanie takich ludzi tchnie nadzieją.
  już oceniałe(a)ś
  20
  2
  Moim zdaniem program ten powinien zastąpić wszystkie programy wiadomości
  między godziną dziewiętnastą a dwudziestą na wszystkich kanałach telewizyjnych.
  To jest jedyna szansa na uświadomienie nam wszystkim jak okropny wpływ wywieramy
  na całokształt życia nas na całym świecie. Jesteśmy całkowitymi ignorantami w tym
  względzie. Wspaniałe tematy i uczestnicy wraz z prowadzącymi.
  już oceniałe(a)ś
  15
  1
  Wspaniałe!
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Program rewelacja! Cudowni prowadzący, cudowni goście, cudowne tematy! Tego nam potrzeba, przypominania o aktualnej sytuacji na każdym froncie naszego życia. I prowadzenia w dobrym kierunku, inspirowania i nakierowywania. Kłaniam sie nisko i wielkie dzięki za cudowna rozrywkę i naukę za jednym zamachem
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Bardzo smutne nasuwają się refleksje po wysłuchaniu rozmowy na temat dokonanej już dewastacji naszej planety. Właśnie podjęliśmy rodzinne postanowienie, aby obdarowywać się w czasie świąt jednym, rzeczywiście potrzebnym prezentem. Trzeba zacząć od siebie. Podjąć wszelkie możliwe działania na swoim prywatnym podwórku, aby pomóc naszej planecie, naszym dzieciom i wnukom. I możemy mieć jedynie nadzieję, że nie jest jeszcze zbyt późno. Choć nie ma już żadnej w tym zakresie pewności. I nie wolno wierzyć w brednie, że tak już kiedyś było. Sami jesteśmy sprawcami tego co mamy i co przyjdzie nam po sobie zostawić.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  To nie jest młodzieżowy strajk kobiet!!! To jest Młodzieżowy Strajk Klimatyczny! I dalej: to nie jest kulka, to jest przycisk do papieru, szklany.Czy oglądać dalej?? Ale ok. Każdy jest ważny w tej walce:)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  O ironio.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0