Pierwsze wydanie 'Imperatora' z 2013 roku natychmiast stało się bestsellerem. Ale dopiero po roku 2015 ksiądz Tadeusz Rydzyk pokazał, co potrafi. I właśnie się rozpędza. Radio Maryja ma raptem pół miliona słuchaczy, lecz wpływ Ojca Dyrektora na Polskę jest o wiele większy. Szeregowy redemptorysta, który mieszka w skromnej celi klasztoru przy ul. św. Józefa w Toruniu, zakulisowo steruje premierami i ministrami kolejnego rządu prawicy. Zarządza też siecią fundacji, instytutów, spółek i szkół. Ma kilka księgarni, telefonię komórkową, odnoszącą sukcesy wytwórnię filmową i własne media.

Jak doszło do tego, że nieśmiały chłopak z Olkusza został magnatem medialnym, który stawia warunki politykom? Co ojciec Rydzyk je? Co czyta? Kogo uwielbia? Czego się obawia? Z kim i z czym walczy? Dokąd to wszystko zmierza.

'Imperium' ojca Rydzyka w Toruniu odwiedzili Piotr Głuchowski i Jacek Hołub z okazji nowego wydania biografii.'Imperator. Sekrety ojca Rydzyka' to bestseller z 2013 roku uzupełniony o ostatnie 6 lat działalności księdza, 400 stron nowych faktów. Kończy się tuż przed ostatnimi wyborami.

Więcej informacji o książce Piotra Głuchowskiego i Jacka Hołuba 'Imperator. Sekrety ojca Rydzyka' TUTAJ! oraz POD LINKIEM!
Więcej
    Komentarze