W przyszłym tygodniu dojdzie do negocjacji opozycji w sprawie kandydata na marszałka Senatu. Potem zbierze się klub Koalicji Obywatelskiej. Z naszych informacji wynika, że w grze o fotel marszałka liczy się Bogdan Borusewicz i Sławomir Rybicki. Dziś prezydium PO spotkało się z senatorami KO. Czy ktoś może przejść na stronę PiS?

Zobacz wideo Justyna Dobrosz-Oracz
Więcej
  Komentarze
  I dam ci ogromne królestwo babilońskie
  Wszystkie prowincje Rzymu, łącznie z Jerozolimą
  Dam ci Europę Napoleona
  Wszystkie posiadłości dyktatorów w koronach

  A to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon ...

  (Jest to fragment utworu "Post" z płyty "Posłuchaj to do Ciebie" nieśmiertelnego KULTU. Klimat kuszenia uderza w zmysły. Tekst pochodzi z końcówki komuny (1987). Przypadek? )
  @KamikadzeRP
  Kazik wtedy romansował ze Świadkami Jehowy. Nie doszukiwałbym się politycznego drugiego dna w tej piosence.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ja się obawiam innych scenariuszy. Nie będzie jawnej zdrady, bo to byłby za gruby numer. Możliwe jest jednak co innego. Na przykład senatorowie tacy jak Ujazdowski zagłosują "zgodnie z własnym sumieniem". A przypadkiem zgodnie też z oczekiwaniami Naczelnika. Albo starsi wiekiem zaczną nagle odchodzić do wieczności na wylewy. Zawsze w piątek wieczór, tak żeby sekcję można było zrobić dopiero w poniedziałek. W każdym razie na miejscu Senatorów opozycji i niezależnych bardzo bym uważał, co jem i i piję, a zwłaszcza w czyim towarzystwie. Nie chcę siać "histerii", ale dziwne zgodny niewygodnych dla partii rządzącej świadków i niewygodnego dla służb B. Kwietnia nakazują sporą nieufność.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Przede wszystkim musiałby być głupi, żeby się dosiadać do okrętu, który właśnie zaczął tonąć.
  @nikanor

  To zależy od tego ile złota jest w ładowniach piratów.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @glos.wolny.wolnosc...
  i co z tego,jeżeli z tymi skarbami rychło pójdzie na dno !
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Mamona nie śmierdzi, stołki nie uciskają tyłka, Przykłady ? Setki w ciągu roku. Pani Justyno na jakim pani świecie żyje. Bo ja wiem w kraju katolickim. Kałuża to wierny radny, który policzył ..i skorzystał.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Anatemą do trzech pokoleń, już to widzę. Dziesięć lat nie minie, jak zapomną - tak jak zapomnieli o przeszłości Giertycha czy Dorna.
  @Cichy Fragles

  Z ciebie to jednak optymista-idealista-romantyk jest... 10 lat w polskiej polityce to wiecznosc - to bedzie, jesli bedzie, do nastepnego waznego glosowania.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @Cichy Fragles

  O ile pamiętam kiedy Giertych masakrował ( czyt. mieszał z błotem ) Jacka Kurskiego, był w dalszym ciągu posłem swojej własnej partii. PO w jego przemówieniu też się dostało.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @Cichy Fragles
  Poseł czy senator ma wolny mandat i jego prawem jest zmienić barwy, jeśli dyktuje to jego sumienie i przekonanie. Gdyby tego zakazać, byliby oni pionkami w rękach partyjnych kacyków.
  Hańbą jest jednak, gdy daje się on przekupić i gdy zmienia barwy zaraz po wyborach. To jest wiarołomstwo i zdrada woli wyborców.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  @zbych21
  Zbychu czyżby na niego głosował różny elektorat, czy taki który był przekonany o jego preferencjach...zmienia..to i elektorat się zmienił ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Posłanka Fabisiak wyrzucona z PO za złamanie dyscypliny partyjnej i głosowanie pod dyktando bandytów z Ordo Juris ponownie wybrana z list PO. Prezes z Chetyna podpisał nominację i jakoś go ten fakt nie kompromituje. Można się dogadać z Prezesem PO jaką świnią bez sumienia by się nie było.
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  Większość polityków zachowuje się jak prostytutki ... Idą za tym kto da więcej i postępują jakby jutra miało nie być.
  @307
  Sądzisz po sobie?
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  `