W środę na konwencji PiS w Kielcach Jarosław Kaczyński mówił, że 'Jan Szyszko odszedł przedwcześnie i w szczególnych okolicznościach. Majestat śmierci nie pozwala mi dzisiaj o tym mówić, ale trzeba będzie o tym powiedzieć, bo to nie był przypadek, że akurat dzisiaj, że akurat teraz'. Później w rozmowie z PAP lider PiS łagodził swoją wcześniejszą wypowiedź: - Jeżeli mówiłem, że profesor Jan Szyszko nie zginął przypadkowo, to miałem na myśli przede wszystkim jego ogromne zaangażowanie. Nie był już młody, miał 75 lat, chociaż w formie był, jak się wydawało, bardzo dobrej - przekonywał Kaczyński. Dziś jednak, co ciekawe, pierwszą sugestią Kaczyńskiego co do śmierci 75-letniego Jana Szyszki poszedł wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz!
Więcej
  Komentarze
  Szczucie przez media nie miało wpływu na śmierć Adamowicza. Szczucie przez media miało wpływ na śmierć Szyszki. Taka logika PiS
  @sz.
  75 lat, chowany na myśliwski bigosie i hektolitrach gorzały i nagle zdziwienie, że umarł. Krytyka wypowiedzi , że przedszkola to spuścizna po komunie go dobiła. Głupotą zmarszczałka przekracza granice.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @Vito(ld)60
  Dopadły go duchy wilków , dzików i innych. Chociaż te duchy nic o tym nie wiedzą.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @Vito(ld)60
  Boskie!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy nazwanie szkodnika szkodnikiem to jest szczucie
  już oceniałe(a)ś
  69
  0
  Zatem proszę się oszczędzać, panie wicemarszałku.
  @byczek
  I uważać na słowa:
  1. Bo jak się prezesowi nie spodobają, to może być naprawdę gorąco, a silne negatywne emocje zdrowiu nie służą. Stąd wniosek drugi:
  2. Nigdy nie wiadomo, która publiczna wypowiedź będzie tą ostatnią i która zostanie najbardziej zapamiętana.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Idac tokiem rozumowania Terleckiego wyobrazam sobie ze sp Szyszko zostal zaszczuty przez prezesa robiacego mu karczemna awanture za narazenie partii na spadek notowan glupim gadaniem o zlobkach. Chlop sie zestresowal krytyka wodza i zmarl. Chyba to chcial nam pan Terlecki przekazac a prezes nie buja ze zna okolicznosci szczucia i nie dziwota ze nie chce sie chwalic.
  już oceniałe(a)ś
  55
  0
  Ćpun Terlecki i cały komentarz. Opary zamuliły mu ten pusty łeb.
  już oceniałe(a)ś
  55
  1
  Szczucie wykańcza polityków? Wy mnie Terlecki nie zachęcajcie.
  @bonawentura
  Bierz go !
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  biologia zemściła sie na szyszce za wyciętą puszczą i wybite dziki
  już oceniałe(a)ś
  45
  0
  Natomiast wygląd tego pana jaskrawo pokazuje stan naszej medycyny.
  @elak
  Medycyna jest bezsilna jak wątroba jest zniszczona.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `