Jacek Kotarbiński - ekonomista, międzynarodowy ekspert shopper marketingu i zarządzania sprzedażą. Autor bestsellerowej Sztuki Rynkologii. Trener biznesu, doradca i mentor innowacyjnych firm oraz startupów. Autor Bloga o Sztuce Marketingu.

W 'Zasadach' Raya Dalio szczególnie zwrócił uwagę na otwartość umysłu - na innowacje i na międzykulturowość. Jednak nad algorytmy, których wartość jest niekwestionowana, Kotarbiński osobiście przedkłada poszukiwanie nieschematyczności działania, wychodzącej poza utarte schematy. O efektywności i ?chemii? w zespole opowiada naszej redakcji

Cykl spotkań z ludźmi sukcesu inspirowany jest bestsellerową książką Raya Dalio 'Zasady', która właśnie ukazała się na polskim rynku. Dalio nazywany jest Stevem Jobsem inwestowania, a z jego wskazówek korzystały takie tuzy biznesu jak Bill Gates. Ray Dalio pojawił się na liście najbardziej wpływowych ludzi na świecie oraz na liście Forbes 100 najbogatszych na świecie.

Zainspirowani książką Dalio, spotkaliśmy się z czwórką wybitnych indywidualistów, którzy w swoim życiu zawodowym osiągnęli sukces. Zapytaliśmy o ich własną drogę do osiągnięcia celu oraz o ...zasady, którymi kierowali się.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
    `