Kandydatka KO na premiera odpowiada na pytania o Krzysztofa Brejzę. Kidawa- Błońska komentuje program wyborczy PiS-u i zapowiada wprowadzenie stypendiów dla młodych lekarzy.
Więcej
  Komentarze
  Warto być przyzwoitym nawet w czasach gdy tłum wielbi Barabaszów.
  już oceniałe(a)ś
  53
  0
  Krzysztof Brejza pracuje. Nam nie potrzebne są "partaitagi" organizowane za wielkie budżetowe miliony.
  Forma tych partaitagów jest porażająca. Szczęśliwe rodziny pisowskie, dzieci w strojach ludowych, przedstawiciele mundurowi, kółka gospodyń wiejskich i zwożone z Polski towarzystwa klakierów którzy ochoczo klaszczą na każdą obietnicę finansową. Sztuczne , obłędne, nadymane do granic absurdu. Kojarzą się z czasami hitlerowskimi. Tak było 90 lat temu.
  już oceniałe(a)ś
  36
  1
  Myślalem, że Brejza będzie bardziej bojowy, bo jak na razie kampania PO jest cienka jak barszcz. Dajcie nam szansę na to, byśmy na was zagłosowali.
  @Didzej.
  Gdyby ciebie dorwal PiS owski przemysł nienawiści, z TVP, z ich mediami i nawet z Morawieckim atakujący w ramach informacji medialnych, też byś przysiadl.
  Te łobuzy zaatakowały matkę Brejzy. Złodziejki z PiS (270.000 zł z UM Inowrocław) broniąc się obciążają Brejzow (za to, że senior złożył doniesienie na nie). Cel jest jeden, dostarczyć "Ciemnemu ludowi" argumentów "złodzieje", nie ważne kto, wiadomo, złodzieje.
  już oceniałe(a)ś
  26
  0
  @Didzej007
  Jeżeli uzależniasz swój głos od tego co usłyszysz w tej kampanii, to gdzie byłeś przez ostatnie 4 lata? Należysz do tych ciemniaków którym trzeba kawę na łlawę wyłożyć i jeszcze banknot dorzucić? Przeszkadzaja ci te wybory w grillowaniu? W netfliksie, czy w sojowym latte? Szansę by głosować masz. Nie chcesz to spadaj na grilla.
  już oceniałe(a)ś
  24
  1
  @Didzej007
  posłuchaj ch...ku, a co ty dasz by ktos chciał twój głos, to nie jest konkurs piekności walczymy by Polska nie była faszystowskim gównem
  już oceniałe(a)ś
  20
  1
  @Didzej007
  Plakat z Kidawą Błońską już wywiesiłeś?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Pan Krzysztof jest odważnym i przyzwoitym Człowiekiem! Tacy ludzie dają nadzieję, że Polska będzie znów normalna.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  `