W trakcie konwencji programowej PiS Jarosław Kaczyński ostro podsumował rządy Platformy Obywatelskiej. - Oni nie potrafili rządzić - mówił.
Więcej
  Komentarze
  Najuczciwsza partia polityczna w Polsce i nas świecie Pi$!!! Po naszym pięknym kraju jeździ już blisko milion obiecanych elektrycznych limuzyn, do stu tysięcy mieszkań wybudowanych rękoma premiera Morawieckiego wprowadzają się szczęśliwi lokatorzy, po Bałtyku pływa flota promów wybudowanych w Stoczni Szczecińskiej, polskiego nieba bronią śmigłowce i drony zbudowane przez ministra Maciarewicza, wyż demograficzny dzięki 500+ dobija się do szkół, luksusowe szpitale oferują pacjentom natychmiastowy powrót do zdrowia. Polska rośnie w siłę a ludzie dostają żytniej:)))
  @korab1
  Pływa także dziurawy lodołamacze to jest dopiero osiągnięcie PiS-owskiej inżynierii. A w ogóle przepraszam za słowo bo już nie wytrzymuję, pocałujcie w dupę Donalda Tuska.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @rn
  Wątpię, żeby się zgodził:)) Zęby Kaczyńskiego bardziej jadowite niż kły warana z Komodo:))
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  @korab1
  PS.Kartofle po 2,99zł za kg, jeszcze trochę a będą droższe od pomarańczy i bananów:))
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @rn
  Dobre, bo polskie, dlatego i dziurawe nie zatonie!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @ufolandynka
  Nie zatonie, bo pokleili patriotyczną taśma klejącą:))
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @korab1
  a w Janowie po kilkudziesięciu latach nareszcie więcej pisBOLSZEWIKÓW niż arabów
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @zyzol
  Zapomniałem o jeszcze jednym niebywałym, gigantycznym i porażającym sukcesie Dojnej Zmiany, mianowicie o windach dla seniorów, które obiecał Pinokio zbudować jeszcze trzy lata temu:))
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Obawiam się, że cygara nie były tak drogie jak loty Kuchcińskiego, Morawieckiego i Dudy (bo prezes boi się latać), cysterny, wymieniający się działacze partyjni w spółkach skarbu państwa, zrujnowana szkoła, kampanie wyborcze finansowane z publicznych pieniędzy itd.
  już oceniałe(a)ś
  66
  0
  O Bogowie!!

  Co za bezzębna kreatura trafiła się temu krajowi!!
  już oceniałe(a)ś
  54
  0
  Złodziej co uwłaszczył się na naszym majatku w niejasnych okolicznosciach krzyczy łapaj złodzieja. Stosuje tą metodę od 30 lat a głupi wierzą. Pani Kaczyński przypominam FOZZ, Express, Srebrna ,Telegraf, SKoki .Masz tupet złodzieju.
  @ktop
  Ludzkie ludzie tego nie znaja. W kosciele i TVP o tym ani mrumru. Babcia zabrania nam ogladac TVN i czytac GW pod grozba wydziedziczenia.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Zamiast cygar i ?haratania w gałę? mamy: prywatne przeloty w trybie HEAD, podwójne wynagrodzenia, aferę bankową i aferę KNF, biznesy pana prezesa, rosnące ceny, pogwałcenie konstytucji i niszczenie wymiaru sprawiedliwości, pogwałcenie trójpodziału władzy, zawłaszczenie mediów publicznych, lekceważenie i próba zniszczenia mediów prywatnych, finansowanie partyjnych planów z publicznych środków, ?reformę? oświaty, szkolnictwa wyższego i służby zdrowia, wykorzystywanie policji przeciwko obywatelom w demokratycznych protestach, podporządkowanie władzy nieformalnemu centrum na Nowogrodzkiej i ?emerytowanemu zbawcy narodu?, powszechne kłamstwo i przekupstwo!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  45
  0
  Tępy kacyk z przemówieniem do tępych wyznawców.
  @premie-nam-sie-naleza
  Zabawne, im ktoś bardziej tępy tym ma ostrzejsze przemówienia:)))
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Ty mały skunksie, obyś przegrał z kretesem i przestał niszczyć Polskę w imię własnej żądzy władzy. Ty masz gdzieś suwerena, chodzi ci tylko o zapisanie się na kartach historii razem z bratem nieudacznikiem. Niedoczekanie.
  @Didzej007
  Zapisać to się zapisz jako przestroga dla adeptów na polityków w przyszlych pokoleniach. Nie ma złego,co by nie wyszło na dobre.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Kaczyński jak gdyby mówił krytycznie o 4 latach PiS-u:
  - przyjemności z latania Kuchcińskiego jako HEAD kosztowały nieporównanie więcej niż cygara Tuska i "haratanie w gałę", bez żadnego pożytku dla rządzenie krajem;
  - to PiS nie potrafi dobrze rządzić: budowy dróg stają, w służbie zdrowia kolejki się wydłużyły, tak samo w sądach, wojsko nie ma potrzebnego sprzętu np. helikopterów, za granicą nikt z polskim rządem się nie liczy - vide nieudane próby objęcia stanowisk w UE przez Szydło i Szczerskiego i w NATO przez Szczerskiego;
  - to PiS restauruje stary system - PRL, np.: w edukacji, mediach państwowych (propaganda sukcesu jest jak za Gierka, napastliwość przeciwko opozycji i Niemcom jak za późnego Gomułki), podporządkowując sądy partii, chcąc znacjonalizować media, scentralizować wszystko;
  - to PiS się liczy i zaspokaja potrzeby grup nacisku - np. amerykańskich korporacji GAFA zwalniając je z podatku cyfrowego;
  - to PiS ignoruje społeczeństwo - ponad 50% zwolenników opozycji - i jego przedstawicieli w Sejmie, których poniża, upokarza i szykanuje na wszelkie sposoby; symbolem jest 30 sekund na wystąpienie w Sejmie dla opozycji;
  - nigdy nie było takiej socjotechniki i manipulacji jak teraz w mediach publicznych, zwłaszcza w TVP; nigdzie indziej nie było i nie ma "przekazów dnia";
  - to PiS oszczędza np. na wynagrodzeniach nauczycieli, niepełnosprawnych;
  - to teraz mamy prywatyzację polityki i państwa, które należy do PiSu i kleru skupionego wokół Rydzyka;
  - to nie Platforma zlikwidowała szkoły ("zwijanie państwa"), co twierdzi Kaczyński, tylko PiS likwidując ok. 6500 gimnazjów; w szkołach panuje teraz nieprawdopodobny tłok i ścisk, długie kolejki do szatni, toalet i stołówek, pracują one do 20-tej;
  - to PiS nie lubi państwa na poziomie samorządowym, najbliższym ludziom;
  - to Kaczyński bawi się państwem rządząc z tylnego siedzenia i łamiąc wraz ze swoimi ludźmi wszelkie zasady ("ja bez żadnego trybu") oraz stojąc ponad prawem.
  @cyrknoca
  A propos nieumiejętności rządzenia dodałbym jeszcze zanieczyszczenie środowiska, powietrza, pozwalanie na zwożenie do Polski z całego świata wielkich ilości śmieci.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0