Progi tak podrosły, że ci lepsi uczniowie poszli do szkół średnich, a ci wszyscy moi znajomi, którzy się uczyli gorzej, nigdzie się nie dostali - na pikiecie pod Ministerstwem Edukacji Narodowej zorganizowanej przez młodzieżówki partii opozycyjnych zebrali się uczniowie dotknięci reformą edukacji. Byliśmy tam i słuchaliśmy ich historii. Zobacz wideo!
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Za 3 lata? Dobre. Za 3 lata nie będzie już normalnych wyborów. Juz dzisiejsza opozycja się o to postara żeby pis w październiku wziął wszytsko.
  @arekk1975
  Szczerze? A co może przebić korupcję wyborców przez partię rządzącą? Dla większości tego społeczeństwa liczy się pieniądz tu i teraz, ekonomia, prawo, państwowość ich nieinteresuje póki do garści dostają za darmo kasę. Zagłosują nawet na Belzebuba (z kościelnymi włącznie) jeśli tylko im zapłacą. Opozycja aby wygrać musiałaby obiecać 2000zł zamiast 500 aby suweren wiedziony zapachem większej kasy postawił na nich krzyżyk- a i to nie pewne bo Kaczyński zaraz by krzyczał że da 2500. Ten kraj staje się powoli ruiną ale większość zacznie się burzyć dopiero jak im bezpośrednio z miski zacznie ubywać. Tyle że wtedy to im każą jeść szczaw a jak się będą burzyć to ich Zero do odpowiedniego "obozu edukacyjnego" ześle dla przykładu dla reszty i tyle. Służba zdrowia? Edukacja? Sądy? Inwestycje? Jest znachor, nauka kościółka, jest łopata w razie kłopotów z sąsiadem i nowy smartfon jako inwestycja. Namacalne i tu i teraz, więcej nie są w stanie ogarnąć bo i po co? Ja nie mam wątpliwości co do przyszłych, ostatnich wolnych wyborów.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Za 3 lata to głosowanie będzie wyglądało jak w Wenezueli.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Jeżeli PiS w tym roku wygra wybory parlamentarne (oraz prezydenckie w przyszłym), w mig zlikwidują ostatnie wolne media oraz resztki niezależności sądownictwa i wyprowadzą Polskę z Unii. Wtedy będą mogli już zmieniać do woli ordynację wyborczą, jak im akurat będzie pasowało, mają też PKW oraz SN, który potwierdza ważność i wyniki wyborów. I jeżeli to się komuś nie spodoba, to władza będzie miała przeciwko niemu policję, CBA, obronę terytorialna i inne paramilitarne partyjne bojówki, prokuratury, sądy i więzienia.

  Drodzy uczniowie, albo uda wam się przekonać rodziców do usunięcia PiS już teraz, albo w demokratycznych wyborach będzie mogli głosować nie za trzy lata, ale może za trzydzieści!
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  `