Dożywocie grozi mężczyźnie, który w miniony weekend strzelał przed dyskoteką w Bolesławcu. Policjanci już zatrzymali 29-latka. Mężczyzna usłyszał pięć zarzutów. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Decyzją sądu na trzy miesiące trafił do aresztu.

Do zdarzenia doszło w weekend przed jedną z dyskotek w Bolesławcu. W wyniku nieporozumienia z obsługą lokalu 29-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego wyciągnął z samochodu broń i oddał cztery strzały. Jeden z pocisków ranił 27-letniego mężczyznę.

Na podstawie zebranych materiałów dowodowych ustalono sprawcę i aresztowano go w Legnicy. W zatrzymaniu brali udział policyjni antyterroryści. Dodatkowo w mieszkaniu, w którym przebywał mężczyzna wraz z kolegami, policjanci zabezpieczyli środki odurzające w postaci metamfetaminy i marihuany. Zatrzymany był wcześniej karany m.in. za przestępstwa narkotykowe oraz przeciwko mieniu.
Więcej
  Komentarze
  Przepraszam ale dlaczego tu nie podano narodowości, obywatelstwa, wyznania i koloru skóry sprawcy? Rozumiem, że migrant, bo Polak by tego nie zrobił, bo na pasku TVPiSDezinfo idzie, że tylko migranci to problemy. Bo jak Arab by zrobił, to by podano prawda? I na pasku by szło, że "Arabowie zabijają". Ale jakby arabska gazeta napisała "matki Polki zabijają własne dzieci" to byśmy się oburzali co?
  A nie pierwszy to byłby w Polsce przypadek.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Nadal pozostaje dla mnie tajemnicą, dlaczego ujęty mężczyzna oskarżony jest o potrójne usiłowanie zabójstwa (patrz! tytuł artykułu)? Może autor artykułu wyświetli tę tajemnicę?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `