- Nie udało się przyklejenie nam łatki polexitu, łatki eurosceptyków, mówią nieoficjalnie politycy PiS - relacjonuje Agata Kondzińska, która wieczór wyborczy spędziła w sztabie PiS. - Euforia w sztabie PiS była ogromna - dodaje dziennikarka.

- W sztabie Koalicji Europejskiej skandowano 'Grzegorz, Grzegorz', spodziewano się tutaj podobnego wyniku - komentuje zachowania w sztabie Koalicji Europejskiej Paweł Wroński - Kampania KE była zła, nieprzemyślana, chaotyczna. Można było jechać setki kilometrów i nie było żadnego plakatu... Tak że, mimo braku kampanii, ten wynik KE jest stosunkowo dobry - podsumowuje pierwsze wyniki z exit polls Jarosław Kurski, I zastępca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej'.
Więcej
  Komentarze
  Żeby wybierać to trzeba posiadać elementarną świadomość. 50% populacji ma IQ nie większe niż 100 pkt.
  @andrzej.rokosz
  ...oni wiedzą, że nic nie wiedzą, głosują więc jak Autorytet im podpowie. A kto jest dla nich Autorytetem? Pytanie, dlaczego ów autorytet ma taki wpływ na politykę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  wybory jeszcze raz pokazały TĘPOTĘ w ogłupiałym społeczeństwie
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Naród pociągnął za rączkę spłuczki...
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jeszcze nie wszystko stracone. Jesień przed nami . Biedrońmusi przestać krytykować KE, a wręcz przeciwnie, powinien wspólnie z KE współpracować.Wiosna Biedronia nie ma szans na wygraną, raczej może podzielić los Kukiza.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0