Nie czytacie prasy prawicowej? Dominika Wielowieyska zrobi to za Was!

Dziennikarze IV RP wskazują, że prawdziwym zagrożeniem dla polskiego Kościoła jest nie pedofilia duchownych, lecz wizerunek Matki Boskiej z tęczową aureolą. Dla dziennikarzy, obraza uczuć wiernych niesie większe zło niż zrujnowane życie ofiar pedofilii.W tym odcinku dziennikarka analizuje m.in. sprawę Elżbiety Podleśnej, filmu braci Sekielskich i pedofilii.

Zobacz cały materiał!
Jak w praktyce wygląda 'zero tolerancji' w Tylawie
Jak ksiądz straszył przez telefon
Więcej
  Komentarze
  Znowu o Terlikowskim? To jakiś mędrzec, że jego opinie trzeba relacjonować na bieżąco, a nie szkodliwy dureń, jak mi się dotąd - widać mylnie - zdawało? ;)
  @reksiofafik
  Można być przyzwoitym durniem. A także inteligent może być zboczeńcem. Jedno na drugie się nie przekłada tak prosto...
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @reksiofafik
  Terlikowski to idiota, ale szlachetny...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jażdżewski miał rację, że to właśnie od kobiet zacznie się rewolucja.
  @antyteistka
  No ale od od Wielowieyskiej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ile razy "Terlik" tyle raz widzę na czerwono. A już naprawdę dostaję apopleksji kiedy za moje pieniądze, które wydaję na popieranie GW (najdroższy abonament) na jej łamach jeden katol fundamentalista popiera drugiego.... Droga Gazeto, piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami. A do czego one doprowadziły jeśli chodzi o katolicki dyktat w laickim kraju to z dnia na dzień widzimy coraz lepiej. Ojcowie założyciele III RP chcieli jak najlepiej a dopuścili do stworzenia państwa w państwie, zgodnie z doktryną Mazowieckiego o wzajemnej suwerenności państwa i KK, na skalę jaka była niemożliwa nawet za II RP.
  Jeśli chcecie zachować poparcie takich czytelników jak ja i wielu innych, jeśli chcecie dalszego poparcia czytelników dla waszej pro-europejskiej linii to zacznijcie występować jednoznacznie jako forum laickie, dla wszystkich bez względu na ich religijne afiliacje, a nie jako forum dyskusyjne dla katolickich fundamentalistów-rewizjonistów.
  @starowin
  Tak!
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @starowin
  (najdroższy abonament)... Jakość, kosztuje : ) Zgadzam się z Tobą! Wydaje mi się jednak, że streszczenie doniesień, z prawicowej (oligarchiczno-katolickiej) prasy, jest dla ludzi, którzy nie mają czasu na bzdety... Bezcenne : ) Trzeba pamiętać, że to nasi krajanie (o.O)
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @pandrzej
  Streszczanie to nie "Muszę oddać sprawiedliwość Terlikowskiemu"...
  Wielowieyska jest z reguły "mundra" inaczej.....Oczywiście nie ma powodu by wykluczać katolickie głosy z debaty na stronach GW.
  Ale jako jeden z głównych komentatorów laickiego i liberalnego medium to jakieś kuriozum. Tym bardziej, że obecny wyskok z "oddawaniem sprawiedliwości" fundamentaliście z czarnym podniebieniem to tylko jeden z serii. Zabierałem już wielokrotnie głos w tej sprawie i jak widzę nie jestem osamotniony w krytyce. GW bardzo często prosi swoich czytelników o wsparcie i je od nas otrzymuje z bardzo określonych powodów ale niestety uparcie ignoruje nasze głosy w takich sprawach jak ten skandaliczny artykuł.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @starowin
  Masz rację. Oddawanie sprawiedliwości mendzie takiej jak Terlikowski, jest nie na miejscu. Co do katolickiego głosu, to jest nim chyba właśnie pani redaktor Wielowieyska. Nie zawsze się z nią zgadzam, ale to nie oznacza, że nie warto jej wysłuchać. Ten felieton poza oddawaniem "sprawiedliwości" uważam za wartościowy ; ) Hej!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ten Terlikowski, który niamal jednocześnie obwinił o pedofilię w Kk szerzący się tam homoseksualizm? Bo czemu nie, to tak snadnie pasuje do jego dyskusu o homoseksualizmie.
  już oceniałe(a)ś
  35
  1
  Nie wiem dlaczego nie mówi się prawdy, że min. Brudziński zataił, iż "tęczowa Madonna" nie była naklejana na śmietnikach i przenośnych toaletach. Na tychże śmietnikach i wc zamieszczono spisy hierarchów polskiego kk, którzy ukrywali swoich pedofilów.
  już oceniałe(a)ś
  28
  0
  Pani Dominiko...
  nie znam bliżej T.Terlikowskiego, ale czy to niej tak, że właśnie wyczuł, że wiatr się zmienia?
  @Bronekolek
  Otóż to, ten typ wie w którą du.e nosek wepchnąć żeby był brązowy.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Akurat nie. Po pierwsze, jest ostatnią osobą, która przyjęłaby do wiadomości, że "wiatr się zmienia", po drugie, nigdy za mojej pamięci nie bronił pedofili w sutannach. W tej sprawie zawsze stał po stronie moralności, mimo że na prawicy to nie było i do dziś nie jest w modzie.

  (Nie jestem jego fanem. Ale fair's fair).
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Terlikowski to katolicki beton, stróż ich moralności, więc pełni rolę nadbiskupa. Trzeba przyznać, że przywali każdemu, kto nie pasuje do jego wizji świata...
  już oceniałe(a)ś
  26
  0
  Terlikowski ma piątkę dzieci więc nie dziwię się że mógł ten film go przrazic.Zresztą nie wiemy czy mu dzieci coś nie opowiedziały.
  @hen1218
  Jest też taka możliwość że złodziej głośno krzyczy "łapać złodzieja". Typ jest śliski i obrzydliwy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0