Rząd atakuje PO, że ugrupowanie zrezygnowało z wzięcia udziału w obradach okrągłego stołu w sprawie oświaty. A oto odpowiedź Grzegorza Schetyny.
Więcej
  Komentarze
  Tym razem moim zdaniem decyzja Grzegorza Schetyny o bojkocie okrągłego stołu jest ze wszech miar zasadna, z uwagi na arogancję i butę Premiera w odniesieniu do nauczycieli.
  O oświacie nie można dyskutować na polanie przez gawiedź skrzykniętą przez Premiera usiłującego upokorzyć grono nauczycielskie.
  We wrześniu będzie konieczne wznowienie strajku solidarnościowego dużych ugrupowań, trwające aż do skutku by utrzeć nosa piątce Kaczyńskiego nazwaną przez Morawieckiego "Jarkową Piątką", skoro zdemolował tym przedwyborczym pociągnięciem finanse Państwa dla pozyskania punktów w najbliższych wyborach.
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  Mi wypowiedź Schetyny się podoba, niezależnie od bełkotu trolli...
  @bucheteryk
  MNIE tez.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  we wrześniu kumulacja :-) Nauczyciele, rezydenci, pracownicy społeczni, może też kolejarze, a zaraz się rolnicy obudzą, bo sucho coś...
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  No właśnie, to rząd chce zrobić debatę czy igrzyska? I czy to będzie zbiorowy ślub jak w Korei, zbiorowa egzekucja jak w Chinach, czy też po prostu cyrk?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Oj Grzesiu Grzesiu ... a ja już myślałem ze zmadrzales w końcu ... to była szansa na to żeby się wykazać zabłysnąć rozwiązać problem będąc w opozycji .. a Ty przez swoje niezbyt inteligentne zachowanie marnujesz naprawdę dobra szanse .. mam wrażenie ze Schetyna cały czas szkodzi Platformie i całej opozycji przed wyborami , i nie powinien być kandydatem na Premiera .
  już oceniałe(a)ś
  2
  19
  Śmiejąc niczym do sera i zadowolony Grzesiu pali jak zwykle pali glupa.
  Czy to przypadkiem nie jego ferajna zamrozila nauczycielstwu płace?
  Czy to nie Grzesiu indpirował strajk?
  A teraz Broniarza z mentorem politycznym Grześkiem wystrychneli ciała pedagogiczne na dudka i nauczycielstwo zostało...... jak Himilsbach z angielskim ?!
  @JhonCuorious
  nie żabciu, ferajna Grzesia wyciągnęła średnią nauczycielską z 95 do 104% średniej krajowej, w latach 2008-2013, dziś to znowu jest 95% krajowej.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @JhonCuorious
  Bredzisz skarbie, zapal swiatlo. I nie "Grzesiu", tylko - jesli juz - Grzesio. A najlepiej " p. Schetyna".
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @JhonCuorious
  104% średniej - a nie zapominaj że po drodze był światowy kryzys i w efekcie stagnacja polskiej gospodarki. Teraz Pinokio na każdym kroku chwali się olimpijską formą naszej gospodarki, rekordowymi wpływami vat-u itd. itp. Dynamika płac w Polsce za ostatni rok to ok. 8% i to liczone od dużo wyższej bazy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `