W czwartek 11 kwietnia rzecznik generalny TSUE ogłosił, że zapisy o czystce emerytalnej w Sądzie Najwyższym były sprzeczne z unijnym prawem. Z jego opinii wynika również, że Unia Europejska ma prawo zajmować się kontrolą niezawisłości sądów. Czy PiS przyznaje się do błędu? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Warchoł, marnujesz się w tej lewackiej Europie. Ze swoją wiedzą i zdolnościami stanowiłbyś poważne wsparcie rosyjskich nauk prawnych.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Pozostal mu glupawy usmiech w odpowiedzi.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Ja oczekuję, że UNIWERSYTET WARSZAWSKI WYDZIAŁ PRAWA gdzie pracuje warchoł /z nazwiska i znajomości KONSTYTUCJI/ usunie go dyscyplinarnie z uczelni !! Ten deprawator prawniczy nie może uczyć studentów !!! Nie wystarczy wyrażać oburzenie !! niech idzie do sądu pracy i udowodni, ze nie przykładał ręki do łamania KONSTYTUCJI !!!
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  Najwyższy czas na pisexit i program cela+...
  @liberator
  Potem można dołożyć Pasiak+
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  No cóż taki towarzysz minister może na to powiedzieć ? Pozostaje struganie głupiej miny. Ale jako prawnik jest już od dawna skończony.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Głupi ludzie mają głupie sny. Tego nie da się uregulować ustawowo:))
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Problem w tym, że politycy PiSu są zarobieni i mają opóźnienia w czytaniu na bieżąco. Nadludzkim wysiłkiem starają się nadrobić zaległości, ale na razie są przy przemówieniach Tuska sprzed dekady, co jasno wynika z ich wypowiedzi. Tusk wprawdzie nie mówił za dużo, ale oni z kolei nie są szczególnie wprawni.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Dawno, dawno temu nazwiska "nadawano" ludziom ze względu na to czym się zajmowali, fizjonomią, sposobem bycia itp. Warchoł - nic się w tym rodzie nie zmieniło od pokoleń.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `