'Rozpoznanie sprawy Krajowej Rady Sądownictwa przez skład orzekający obsadzony wbrew ustawie pozbawia Trybunał Konstytucyjny transparentności i wiarygodności' - napisało do Julii Przyłębskiej siedmioro sędziów. Wnosili o rozpoznanie sprawy w pełnym składzie, ale prezes TK zignorowała wniosek i nazwała pismo sędziów 'niebywałym'.

Justyna Dobrosz-Oracz poprosiła o komentarz w tej sprawie rzeczniczkę PiS. Co powiedziała Beata Mazurek? Zobacz wideo.
Więcej
  Komentarze
  Ile w tym buty i szyderstwa. Idzcie do prokuratury , a czyjej, naszej.
  już oceniałe(a)ś
  33
  0
  Niestety Pani Mazurek ,nie można z.ożyć zawiadomienia do prokuratury że pani jako Marszałek sejmu ma wiedzę prawną na poziomie ucznia zawodówki tak samo nie mogą do tejże prokuratury złożyć zażalenia sędziowie TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO.Mogą jedynie zadać kolejne pytanie prejucydalne do TSU czy mogli sądzić we własnej sprawie.Pani Mazurek proszę się walnąć w ten pani ...........łeb.POZDRAWIAM z poważniem i politowanmiem dla pani głupoty i nieŚwiadomości ...
  @gabrys
  Jak tak możesz??? Jesteś zwolennikiem wrednej i paskudnej Totalnej Opozycji??? Czyż nie wiesz że pani rzecznik Mazurek wraz z panną poseł Pawłowicz, Markiem Suskim oraz posłem Piętą to najwyższe prawnicze autorytety Dojnej Zmiany??? Nie ma w całej Europie i sąsiednich gminach mądrzejszych od nich prawników, to genetyczni geniusze wybrani przez samego Geniusza Gubałówki i co wiekszych Wydm Pustyni Błędowskiej, pana prostego posła Jarosława Aleksandra Kaczyńskiego:))
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Sytuacja jest dość trudna, ale zawsze tak jest, gdy jakaś grupa przestępcza wpadnie na pomysł zawłaszczenia władzy poprzez zamach stanu.
  Dlatego właśnie w kodeksie karnym za taki "wyczyn" jest od 10 lat do dożywocia.
  A i sama Mazurek, jako biorąca udział w tym spisku, też się na to łapie...
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Do kogo mają się zgłosić pani poseł Beato Mazurek?, do pisowskiej prokuratury pod wodzą pana Ziobro? Do człowieka, który sam jeszcze nie był sędzią ani prokuratorem bo nie zdał na żadną aplikację?. Swoją drogą na jaką jeszcze funkcję ma pani ochotę. Jest już pani posłem, rzecznikiem PIS i vice marszałkiem sejmu. Ze względu na brak prawdomówności na szefową kółka różańcowego w sejmie pani nie wezmą.
  @5-pancerny
  oni w pis mają tylko takich przygłupów jak mazurek.Kołderka jest krótka i eksploatują tę debilną babę jak ciuchcię z wąskotorówki.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co oni w PiSie z tymi sądami?... Chcesz zapłatę za fakturę idź do sądu itd itd itd
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Dobre...haha.
  Pewnie pójdą. Jak będzie Prokuratura a nie "prokuratoministrantura" (w tym słówku nie ma żadnej zbędnej literki).
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Sędziowie TK do prokuratury? Pani Mazurek reprezentuje znajomość polskiego prawa na poziomie bardzo dobrym podstawowym
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  tzn. piszcie na Berdyczów lub jak wolicie to tam was zrobią na austryjaka
  już oceniałe(a)ś
  13
  0