- Dowiedziałam się, że kłopotem jest to, że zajmuję się pedofilią w polskim kościele. Kłopotem jest moje spotkanie z Franciszkiem i walka o godność ofiar kleru. Ja jednak wolę tym się zajmować, niż należeć do ludzi, dla których pedofilia to nie jest kłopot - mówi posłanka Joanna Scheuring-Wielgus. 18 marca o godz. 13.00 w Sejmie odbędzie się konferencja, podczas której zostaną przeanalizowane oświadczenia diecezji w sprawie księży podofilów. Organizatorzy chcą zdemaskować ewentualne przekłamania.

Zobacz też: Pedofilia w Kościele. Obłuda abp. Jędraszewskiego
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pani Joanno proszę, niech Pani nie startuje do Parlamentu Europejskiego. Pani jest bardzo potrzebna w kraju ! Jest Pani odważna, mądra, postępowa, wrażliwa na krzywdę ludzką i niezakłamana. Pani odejście osieroci wiele, wiele ludzi, którzy w Panią wierzą. Proszę niech Pani zostanie.
  @UVC
  Przyłączam się. Niech Pani zbuduje ruch który wreszcie zdławi to patologiczne środowisko. W tej chwili Pani działanie jest równie ważne jak jesienne wybory i nasza obecność w strukturach UE.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Mądra i kompetentna posłanka. Proszę działać dalej! Jesteśmy z Panią!
  już oceniałe(a)ś
  58
  0
  Naprawdę jedyna , na którą można głosować w każdej sytuacji
  już oceniałe(a)ś
  44
  1
  Posłanka J. Scheuring-Wielgus wykonuje kawał świetnej roboty, której nikt do tej pory nie chciał tknąć, bojąc się, nadepnięcia na odcisk kleru.
  O pracownikach kościoła, zwyrodnialcach wykorzystujących dzieci, a trąbiących o odnowie moralnej trzeba mówić ile tylko się da i jak głośno się da. Ta zepsuta do granic możliwości instytucja do perfekcji opanowała mataczenie, zamiatanie pod dywan, unikanie odpowiedzialności oraz niszczenie swoich ofiar.
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  " Scheuring-Wielgus o pedofilii w kościele: "Pokażemy, że biskupi i diecezje kłamią ".
  Ludzie myślący samodzielnie to wiedzą. Katotalibowie NIGDY tego nie przyjmą do wiadomości.
  Jednak nie wolno ustawać w pani " pracy u podstaw" - Kropla drąży skałę. Wielki szacunek dla pani i innych, którzy bezwzględnie walczą z ohydną, odrażającą postawą kleru i z czarnymi przestępcami.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Jestem ciezko zaimponowany postawa i dzialalnoscia Pani Scheuring-Wielgus.
  Jednoczesnie jestem zgorszony faktem ze wsród wszystklich poslów poplskiego parlamentu ona jest jedyna kt podnosi do wiadomosci publicznej te zbrodnie kleru i episkopatu, i próbuje walczyc o sprawiedliwosc i zadoscuczynienie dla ofiar.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Jest Pani skuteczną odtrutką na religijną toksynę wyżerającą mózgi wielu ludziom w tym umęczonym czarną zarazą kraju.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  `