'Całe szczęście' to nowa produkcja TVN i NextFilm, z gwiazdami w obsadzie. On - samotny ojciec, niespełniony muzyk w małej orkiestrze (Piotr Adamczyk) i ona - przebojowa trenerka fitness, celebrytka u szczytu sławy (Roma Gąsiorowska).

- Relacja głównych bohaterów jest zbudowana na kontrastach. Moja Marta Potocka to silna, niezależna osoba, która pod konkretną zbroją ukrywa, kim naprawdę jest. Bardzo ważne jest to, że to właśnie kobieta ma w tym filmie taką funkcję. To ona jest silna i realizuje siebie, bo taki mamy teraz czas. Czas kobiet! - mówi Roma Gąsiorowska, odtwórczyni głównej kobiecej roli.
- Robert Turski to everyman, normalny facet po przejściach. Jest muzykiem o dużym talencie, tylko wylądował gdzieś w pomniejszej orkiestrze symfonicznej i żyje poniżej swojego potencjału - mówi o swojej postaci Piotr Adamczyk.

'Całe szczęście' wchodzi do kin 8 marca. Oprócz Romy Gąsiorowskiej i Piotra Adamczyka, w filmie grają także m.in. Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Tomasz Sapryk, Maksymilian Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Margaret.

Zobacz relację z premiery.
Więcej
    Komentarze