Mecenas Roman Giertych przed kolejnym przesłuchaniem Geralda Birgfellnera: 'Proszę państwa, wyznaczenie kary 6 tys. zł maksymalnej grzywny za to, że mój mocodawca nie mógł się stawić na poprzednie przesłuchanie, mimo że stawiał się na wcześniejsze i stawia się na kolejne, tak jak przed chwilą widzieliście na dzisiejsze, jest elementem zastraszenia, nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości'.

Biznesmen Gerald Birgfellner związany jest ze sprawą spółki Srebrna, ujawnionej na łamach 'Gazety Wyborczej'.
Więcej
  Komentarze
  W jakim kraju żyjemy? W pisslandii ze święta krowa mini-dyktatorkiem Jarosławem K. na czele.
  Dziś Brigfellner dochodzi sprawiedliwości, jutro zwykły Kowalski, z tym, że ów Kowalski z aparatczykami pissu nie ma szans. Czas wstać z kanapy "gorszy sorcie" i zainwestować w taczki, by tę sitwe wywalić ze stolkow.
  Jeszcze Polska nie skaczala doszczętnie.
  już oceniałe(a)ś
  115
  0
  Osoby zajęte w proceder ochrony Dewelopera i przestępczego zastraszania pokrzywdzonego musza wiedzieć ze do końca życia beda za to odpokutowywać.
  @premie-nam-sie-naleza
  tylko brak emerytury moze być własciwa pokuta
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Prawo i sprawiedliwość w wykonaniu rządzących. Tyle prawdy jest w nazwie tej partii, ile dotyczy to praw jej członków. Wybory do parlamentu UE, a przede wszystkim wybory jesienne do sejmu i senatu, są ostatnią szansą na ratowanie tego biednego państwa. Jeśli obóz demokratyczny i proeuropejski je przegra, to będzie oznaczać zaprzepaszczenie tej szansy na przywrócenie normalności. Przez kolejne cztery lata przeorają tak Polskę, że nie będzie czego i kim ją odrestaurować.
  @Koszalek44
  Wątpię że jest jakakolwiek szansa na uratowanie tego kraju. Ciemny lud zachwycony nowym 500
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @Burkoslaw
  bez przesadyzmu , nie popadaj w pesymizm i w panike ...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Chodzi o to, żeby zastraszyć p. Birgfellnera i ewentualnych następców.
  Żeby pokazać kto tu rządzi.
  A suweren przekona sie w jakim prawym i sprawiedliwym kraju żyjemy, jak jakiś pisi spowoduje wypadek drogowy w którym ucierpi suweren.
  Patrz wypadek Szydlinyj w Oświęcimiu.
  @andrzejg52
  mowa o wypadku Pazernej Baby , czyli "Broszki" z szydlem ...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Retorycznie - ciekawe czy osoba, która nałożyła karę grzywny ukończyła Prawo , zdała jakieś egzaminy aplikacji etc. Chyba taki prawnik jak pan Duda. Szkoda słów . Dalej PIS&Co niszczy demokratyczne państwo prawa , niedługo zostanie państwo prawa jak III Rzesza .... Mam nadzieję , że ten pan o piskliwym głosie oraz czerwonych policzkach ( kiedy kłamie lub jest w strachu) pooniesie odpowiedzialność ze wszystkimi sprawcami tego procederu niszczenia wszelkich norm w demokratycznym państwie prawa !!!! Ogarnijcie się w tej opozycji !!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  54
  1
  Rodzina, rodzina, rodzina, ach rodzina.
  Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest,
  Lecz kiedy jej nima
  Samotnyś jak pies.
  @ceprnadceprami
  Samotnys jak kot
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Niezły sku...el z mecenasa Giertycha, ale nasz sku...el. Pracuje na tekę ministra sprawiedliwości i mam nadzieje, że mu się uda, bo politycy ko są zbyt dużymi mięczakami, a Giertych daje nadzieję, że ręka mu nie zadrży przy ściganiu pisiaków, a przynajmniej mam taką nadzieje.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  6000 zł grzywny a nawet koperta z 50 tys nie pokryje kosztów udziału CAŁEGO PAŃSTWA jako "ADWOKATÓW DIABŁA" (prezydent z żoną, premier z rodziną i Kopcińską, NIK, ABW,CBA, CBŚ, SOPLE, wszyscy ministrowie i wicki, wszystkie babki klozetowe w ministerstwach, wszystkie spółki skarbu państwa, wszystkie instytucje państwowe, "Srebrna" i Instytut "darcia pierza", SKOK-i, prokuratura, KNF złomiaarze, cykliści i motocykliści i inni) w obronie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, obrony wizerunku który stracił, w obronie twarzy i honoru, których nigdy nie miał, nie ma i nie będzie miał. Całe państwo PiS "wstrzykuje prezesowi" botox aby lepiej wyglądał, uczciwiej ale NIC Z TEGO, "mimo szczerych chęci z nieuczciwości bata nie ukręci".
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  `