Kierowca byłego szefa MON Kazimierz Bartosik nie miał zezwolenia na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi - podaje Onet.pl. Chodzi o wydarzenia ze stycznia 2017 roku. Pod Toruniem samochód Antoniego Macierewicza uderzył w auta stojące na czerwonym świetle. Jeden z cywilnych kierowców doznał poważnego urazu kręgosłupa. O sprawę dziennikarze zapytali byłego wiceministra Bartosza Kownackiego. Wcześniej mówił on co innego niż dziś. Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Tymi słowami Bartosz Kownacki poświadczył, iż jest oszustem i niekompetentnym urzędnikiem. Porównywanie służbowego kierowcy w państwowej instytucji specjalnej z taksówkarzem świadczy dodatkowo o głupocie i złej woli mówiącego.
  @zak1953
  Raczej o jego bucie. Buty nie można mu odmówić.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Kolejny kłamczuch o upośledzonej pamięci.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  ale kretyństwo
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Wątpię czy ten pan jada grzanki sztućcami, jak Francuzi. Myślę że babcia karmiła go pajdą chleba z cukrem. Nadmiar cukru to cukrzyca i słaba pamięć, nie mówiąc już o czekającej go niedługo terapii insulinowej. Chętnie odwiedzę tego pana za 20 lat gdy już się przekona że jest
  tylko prochem marnym z przyklejonym plastrem pampersem.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Debilizm wielu takich polityków sięga zenitu. Ten facet porównuje kierowcę taksówki do całej organizacji UOP. Paranoja, to tak jak porównanie chłopaka (niepełnosprawnego) który wziął batonik do....... Premiera czy ministra złodzieja.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  pisdnięci nie kłamią jak się pomylą
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Prawda czasu, prawda etapu, bez widelca nie razbieriosz.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Pan Kownacki zle sie wypowiedzal.
  Zapomnial dodac, ze pan Bartosik w momencie wypadku - w ramach przygotowan do prezentacji dla roznych micronow - cwiczyl zasady savoire-vivre z widelcem i nozem.
  To byl bohaterski czyn ku chwale ojczyzny...
  już oceniałe(a)ś
  4
  0