Tego uderzenia nikt się w PiS nie spodziewał. Mecenas Robert Nowaczyk zeznał przed komisją reprywatyzacyjną, że Jakub Rudnicki został zatrudniony w stołecznym ratuszu by pilnować interesów związanej z PiS spółki Srebrna. A pracę mieli mu załatwić obecni szefowie służb specjalnych - Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik. Co na to czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Bardziej wierzę Panu Nowaczykowi niż jakiemu. Średnio inteligentny Polak widział "bezstronność" przewodniczącego komisji i jej członków ze strony pis-u przy przesłuchiwaniu świadka.
  @attache_48
  Nawet imbecyl pozna się na matactwach PIS .
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Boszszsz..... Wczorajsza wypowiedź tego świadka, o Mariuszu Kamińskim, uchlanym i czołgającym się po podłodze i całującym psa poprawiła mi humor do końca dnia. I dzień dłużej.
  @roszpunka889
  Malo rozumiesz skoro dramat skorumpowania Polakow bierzesz za kabaret.
  Niestety pan, ktory chcial "ocieplac wizerunek" przezesa tez oddal swoj talent w sluzbie prezesa. Polacy nie dorosli i widac na kazdym kroku indoktrynacje zaborcy Watykanczykow przez 1000 lat !
  Bawi ich nie to co powinno ,nie w tym miejscu co trzeba i zawsze kosztem
  moralnosci.
  Co z tym smiesznego, ze Kamiski wszedl w swoje ALTER EGO ! Nareszcie byl saoba! Zalosne, ze zwierzeta nami rzadza i nie tylko Kaminski jest takicm zwierzeciem.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @wh2015
  Proszę nie obrażać zwierząt.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @roszpunka889
  Ta bokdserka to mogl byc Glapinski na czworakach. Ma identyczna facjate.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @wh2015
  In vino veritas!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Szefem służb jest facet z wyrokiem 3 lat bezwzględnego więzienia, ułaskawiony ( nie uniewinniony) przez partyjnego kolegę. Jego pijackie ekscesy i nadmierne uczucia do suczki tylko dopełniają obrazu demoralizacji tego człowieka i jego ,,całuśnego" kumpla, Wąsika. Orgietki w męsko zwierzęcym gronie.
  @Vito(ld)60
  Molestowanie bokserki też powinno być karane.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  W ankiecie bezpieczeństwa podaje się czy się spożywa alkohol, czy używało się narkotyki czy kiedyś się schlało do nieprzytomności, wszystko wskazuje, że ten "molestant" bokserki niczego porządnie nie wypełnił ZGROZA !!! . Minister tzw sprawiedliwości i prokurator generalny wielokrotne skazany za pomówienia, szefowie służb moczymordy po wyrokach, takie rzeczy tylko w PISIE !!!!
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Nieboska facjata Patryka , mimika jak u Monthy Pythona podzczas buziaków z bokserką, warta wszystkie pieniądze
  @zenek60
  Uwazam, ze jego polszczyzna "w temacie " z braku slow debilowi jest uderzajaca bardziej niz wyraz mimiki. Az nie chce sie uzyc wyrazu twarz...Warzawiacy z Woli slowami Wiecha mowili facyjata.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Najstraszniejszą rzeczą jak obecnie za czasów Kamińskiego i Ziobry się dzieje to to że nie służby chronią obywateli przed nieprawością i bezprawiem bandytówi malwersantów oraz innych prowokatorów ale obywatele muszą się chronić przed nimi ,bronić wszelkimi siłami jak choćby przypadek Sebastiana z Oświęcimia i Cinquecento.Tka flądra,małpa jedzie do chłopa jak KROWA DO BUHAJA i robią krzywdę naszym, dzieciom.
  Wydaje mi się że nadszedł już czas by stawić temu czoła i podjąć opór -zdecydowanie- bo normalnie się już nie da tego wytrzymać .
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  A czy ktoś zadał fundamentalne pytanie wagi państwowej:
  -czy ten pies był szczepiony???
  @tit
  Mariusz Kamiński to pospolity przestępca.Powinien siedzieć.Proszę zajrzeć sobie pod tytuł>< <> "Kamiński: Zdjęcia Tomasza Kaczmarka nad walizką pieniędzy mnie też zbulwersowały
  - Te zdjęcia nigdy nie powinny były zostać zrobione. Mnie też one bulwersują - przyznał były szef CBA Mariusz Kamiński, odnosząc się do fotografii zadowolonego agenta Tomka nad walizką operacyjnych pieniędzy."
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @gabrys
  Celowo puszczam -wklejam - stare tytuły i numery lub teksty sprzed lat mimo wieku pamięć mam gdyż uważam że młodzież z ONR i spora grupa wśród kształcącej się JEST GŁUPAWA ogłupiona przez takich pedagogów jak Zalewska i Pawłowicz razem z całą tą pamięcią o Walentynowicz handlującej wódką po pracy na melinie ,ZAŚLEPIONA nie zna historii najnowszej jest zindoktrynowana jak ten buc andruszkiewicz ,który uważa że ma kwalifikacje bo skończył studia mimo że nic więcej w życiu nie robił prócz zadymy na ulicy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @gabrys
  Powyższym wpisem chciałbym przypomnieć o Panu TYMOCHOWICZU którego oskarżyli sługusy PIS-owskie o pedofilię ,tylko dlatego iż nie chciał służyć i budować wizerunku Pana Prezesa,podobnie jak dziś oskarża się Niesiołowskiego że czerpał korzyści osobiste z nierządu -czyli że prostytutka dała mu za darmo.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @tit
  Niestety bokserka Tekilla już nie żyje. Właściciel zapewnił, że Kamiński był jej ostatnią miłością !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy Kamiński się zabezpieczył?
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  `