W poniedziałek CBA zatrzymało 6 osób , w tym byłego rzecznika prasowego MON, Bartłomieja M. zatrzymania mają związek ze śledztwem dotyczącym niegospodarności, powoływania się na wpływy oraz fałszowania dokumentów przy okazji zawierania umów przez spółkę Polską Grupę Zbrojeniową SA. ? Żarty powinny być krótkie, a żart w postaci Antoniego Macierewicza w MON był bardzo długi. Bartłomiej M. to nie był zwykły urzędnik, to był jego najbliższy współpracownik. (?) Bartłomiej M. wiedział prawdopodobnie o wszystkim, co się działo w ministerstwie i uczestniczył we wszystkim, co robił Macierewicz. Z całą pewnością to afera Antoniego Macierewicza ? mówi Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej.
Więcej
  Komentarze
  E tam, komuna była mniej skorumpowana!
  @kluska
  ...i nie aż tak bezwstydna.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Opozycjo, czy wy umiecie tylko mówić i słownie grozić, czy też w końcu zaczniecie coś SKUTECZNIE ROBIĆ!!!, aby zatrzymać dewastację Polski?
  @wyborca66
  Co mają robić jako opozycja? Partia rządzącą ma niezachwianą większość, bo ich posłowie bez moralności godzą się na każdą podłość byle dłużej zostać przy korycie.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @wyborca66
  Jak uda się tę głowną swietą krowę zamknąc i ukarac.Pani Mazurek cos dzisiaj mówiła,ze prawo jest równe dla wszystkich i swietych krów nie ma..My najwyrazniej widzimy jedną na Nowogrodzkiej...
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @wyborca66
  A tak konkretnie, to co ma robić opozycja, żeby zatrzymać tę dewastację ? Bo suwerenowi ona jakoś mało przeszkadza.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @wyborca66
  Opozycja powinna zebrac wszelkie przekręty, nepotyzm, korupcyjne afery, nieudane "reformy" pisu, wykazać ich nieudolność i może wtedy "suweren" przejrzałby na oczy. Ale jeśli suweren ogląda tylko TVP jako źródło informacji to trzeba z tym wyjść do ludu inaczej...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  OPOZYCJO - do ROBOTY a nie się dzielić -TYLKO RAZEM.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  titanic tonie na całego....
  już oceniałe(a)ś
  23
  1
  powoływanie się przez Mazurek na słowa Kaczyńskiego, że rzekomo " nie ma świętych krów" potwierdza jedynie, że prawo nie działa i liczy się tylko to co chce Kaczyński.
  @ewa.bab
  Exactly so !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Zwykly posel" sam przyzjnal ze "wladza korumpuje, a wladza absolutna korumpuje absolutnie" i kto teraz jest komunista i zlodziejem Prezesie? Moze zarzadzi pan aby te fundusze przekazac na Caritas i zapomnimy o calej sprawie?
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Niejaki pan Ziobro trzyma reke na pulsie,
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Bartus, nie boj sie.

  Antek przyniesie ci czyste skarpetki, poduszke i nowy komiks.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  `